Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 32 kiló felesleget mennyi idő...

32 kiló felesleget mennyi idő alatt adhatok le biztonságosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

sajnos 2017 augusztus 25-én történt egy térdsérülés haverommal való birkózás során, elnyesődött 2 szalag is a térdemben, mellette porc is levált.


Sajnos utána belemerültem az önsajnálatba és egy éven át mindennap fogyasztottam alkoholt, nem is keveset. Ez alatt az idő alatt 71 kilóról 103 kilóra sikerült felhíznom. Tehát egy év alatt +32 kiló...


Mivel a lakásból nem tudok kimozdulni és térdrögzítőben a lábam, mellette ittam és zabáltam, mint az állatok gondolom teljesen reális, hogy ennyi súly rám jött különösebb hormonális zavar nélkül egy év alatt.


Csípőbőségem 82-ről 117-re nőtt.


A célom az lenne, hogy újra visszanyerjem a régi formámat. Fél év alatt egy 15 kiló fogyás lehetséges lenne? Tehát egy év alatt meg tudnám csinálni, hogy legalább 30 kiló lemenjen rólam biztonságosan?


Köszönöm előre is a válaszokat!


33/F



2018. nov. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt -15 kg szerintem lehetséges, ha céltudatosan betartasz egy súlycsökkentő diétát. De utána lehet, hogy belassul a fogyásod, ilyenkor csökkenteni kell megint a kalóriabevitelt és/vagy növelni a fizikai aktivitást, ha már a térded is engedi. A lényeg, hogy ha lelassul a fogyásod, ne keseredj el, és ne add fel.
2018. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Havonta 2-3 kg fogyás a normál ütem, így körülbelül egy évre lesz szükséged 32 kg leadásához, ha jól csinálod.
2018. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
3év alatt
2018. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy év alatt simán meglesz ez ;)
2018. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszolóknak köszönöm a segítségét! :)
2018. nov. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!