Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ilyen nagy mértékű kiló...

Ilyen nagy mértékű kiló ingadozás létezik?

Figyelt kérdés
Mivel 3-4 hete stagnált a fogyásom kipróbáltam a szénhidrát hintáztatást,, igy tegnapelőtt megettem 176 g szénhidrátot 1700 kalóriát tegnap pedig 1450 kalóriát sikerült csak 65 g szénhidráttal (fehérje mindkét nap 140 g volt) és ma reggel 2 kg minuszt mutatott a mérleg. Ilyen létezik? Mellette hetente 3-4x súlyzós edzést végzek és 1-2 nap HIIT kardiot. Megijedtem mivel nem a gyors fogyás a célom és fogyás alatt sem szeretnék nagyon sok izmot veszteni. Sosem volt eddig ilyen...

2018. dec. 8. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nekem mindenféle diéta és mozgás nélkül úgy ugrándozik a súlyom, hogy na. Föl, le, mindenhogy, 1,5-2 kiló az fél óra alatt is - nulla ürítés, nulla evés-ivás mellett, és 50 kilóhoz.

Olvasd el a Gabriel-módszert (könyv), benne van a magyarázat.

2018. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi ingásban benne van, mivel jelentősen csökkentetted a szénhidrátot, így valószínűsíthető, hogy a glikogénből felszabaduló víz miatt "fogytál" ennyit.
2018. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 kiló simán le tud ugrani vízből, persze. A glikogénraktárak már csak ilyenek.
2018. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nagymértékű hanem teljesen normális. A zsírnak ehhez semmi köze, nem kell aggódni rajta. Víz, töltöttség stb. Vagy nem ugyanakkor mérted magad.
2023. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!