Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta

A kérdés

40kg leadható egy év alatt egészséges módon?

2018. dec. 15. 23:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
igen

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2018. dec. 16. 01:53 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Mennyiből?

Ha 39 kilós vagy, kár is próbálkoznod!

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2018. dec. 16. 04:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

100-ból. 167 centi vagyok.

# 3/16Időpont 2018. dec. 16. 08:22 Privát üzenet
Ne foglalkozz vele, hogy mennyi idő alatt fog sikerülni, egyszerűen csak változtass az életmódodon, hogy beinduljon a fogyás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2018. dec. 16. 09:14 Privát üzenet

Egyébként is elég lenne csak 30-at leadnod. De már 20-ért is nagyon hálás lesz a szervezeted, a térdízületeid, stb.

Sok sikert!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2018. dec. 16. 09:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Néhány éve még 65kg voltam, és az a pár kg plusz nem is volt olyan rossz, bár akkor persze zavart. Nah, a mostanihoz képest semmiségnek tűnik, tényleg.

# 6/16Időpont 2018. dec. 16. 09:36 Privát üzenet

"Néhány éve még 65kg voltam"

Elég lenne ugyanannyi év alatt leadni, mint ahogy felszedted, nem kell versenyt futni magaddal, mert az csak frusztrálni fog, ha egy éves határidőt adsz magadnak, aztán már pár hónap után úgy érzed, hogy túl lassan fogysz. Inkább tartson tovább a folyamat, csak haladjon a normál súly felé, az a lényeg.

# 7/16Időpont 2018. dec. 16. 09:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igyekszem fejben is helyre rakni a dolgokat, csak most nagyon nyom az "elegem van, azonnali megoldást akarok" érzés. Persze, tisztában vagyok vele, hogy ez nem ilyen egyszerű, csak ahogy a mozgás, úgy a gondolkodás is most nehéz, hogy csak széép lassan.

# 8/16Időpont 2018. dec. 16. 10:29 Privát üzenet
Nagyon nagy önuralmat kíván és biztosítani kell olyan ballaszt élelmiszereket, amelyek falási kényszer esetén megtöltik a gyomrot. A fiam idén 3 hónap alatt lefogyott 7 kg-ot úgy, hogy elhagyta a pékárut, tésztaféléket, a kolbászokat, töpörtyűt és a szeszes italokat

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont 2018. dec. 16. 12:51 Privát üzenet
Szerintem ahelyett, hogy "elhagysz" ezt-azt, inkább "helyettesíteni" kéne bizonyos dolgokat bizonyos más dolgokkal, úgy kevésbé hangzik rémisztően az egész.

# 10/16Időpont 2018. dec. 16. 16:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez jó szálkásításnak?
Mennyire hatásos illetve egészséges az alábbi diéta?
Batáta. Miért is egészséges? Magasak az értékei, nem sok különbség van a burgonya között.
Tudnátok olyan ételeket irni amilben keves a zsir es a kcal?
Erdemes a ketogen dietat elkezdeni vagy egeszseges taplalkozas es mozgas is ugyan ugy jo?
Egeszseges eszem zoldseget, gyumolcsot, szarnyas hust, magokat, reggelire zabot v teljes kiorlesu kenyeret (fel szeletet) es ezzel fogyhatok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Szénhidrátszegény diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!