Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén Diéta, vélemények,...

Ketogén Diéta, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főképp azok válaszát várnám, akik már próbálták/csinálták/ avagy még csinálják is. Hogy mik lennének a TI! tapasztalataitok a diétával kapcsolatban(edzés, élet, éhség, energia, stb terén). Köszi előre a válaszokat is! Ti mit esztek egyébként? Én tejtermékek közül max: tejszín, sajtot vásárolnék. Zöldségek közül zöld zöldségeket, húsok közül pedig a zsírosabbakat(pl. hal), vagy esetleg csirkemell, és azt locsolnám le 20ml- olívaolajjal pl 100 grammot. Szalonnás tojást ennék még nyilván. Fontos lenne nagyon, hogy napraforgó olaj helyett zsírban süssek?(csirkemellet csak nyilván! a tojást a szalonna zsírjában sütném meg). Köszi a válaszokat előre is :)

#edzés #zsír #diéta #zsírégetés #Low Carb #ketogén #75% zsír #20% fehérje #5% szénhidrát
2019. jan. 12. 20:58
1 2
 11/11 Szakácstanuló válasza:

Helló! Most kezdtem a ketot 30! év vegánság után. Megálltam egy szinten, hiába az edzés, nem fejlődtem tovább. Ráadásul nem tudott már mit kezdeni az emésztőrendszerem a ch-val.

Tejterméket és felvágottat egyáltalán nem fogyasztok, úgy tudom, hogy a valódi ketoban nem is szabad. Én nem eszem a zsírt,csak amennyi alapban van a húsban. Csirkemell, borjú, zöld levelek, gyümölcs maximum áfonya. Sok víz, 3 liter minimum. 2-3 hígabb üres kávé. 8/16-os böjt. Naponta súlyzós edzés plusz ½ óra kardio. Második hete csinálom, súlyom nem mozdult, de leesik rólam minden nadrág. Egyébként remekül vagyok, fáradtság, fázósság eltűnt. Sokkal éberebb vagyok,kevesebb alvással.

2021. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!