Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Haa nagyjabol ugyan annyi...

Thoughtful kérdése:

Haa nagyjabol ugyan annyi kaloriat viszek be mint eddig csak csipszek csokik helyett salátával és gyümölcsökkel akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
Számolgattam és nagyjából ugyan annyi kaloriat viszek be mint eddig de az etrendem sokkal egészségesebb

2019. márc. 5. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
a szervezetednek ez jót tesz, de attól még nem fogsz fogyni. a szervezeted biztos több kalóriát éget az egészségesebb életmóddal, de közel sem annyival többet hogy lefogyj. ergo.. csökkentened kell a kalóriaszámot
2019. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nálam működik! Én sem értem miért, hiszen elvileg az összkalória-bevitel számít, mégis beindul a fogyás ilyenkor.
2019. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Kezdésnek szerintem pont elég, ha ugyan annyi marad a kalória csak átállsz egy egészséges étrendre. A fogyásnál fontos a fokozatosság, elég nagy trauma lesz ez így is. Ha elkezded mellette hirtelen csökkenteni a kalóriákat is, nem nagyon leszel képes megállni, hogy véletlenül se nyúlj csipszhez, csokihoz stb.

Szokd meg előbb az új étrendet, én azt javaslom, aztán mikor már ott tartasz, hogy magabiztos vagy az új étkezési szokásaidban, akkor érdemes lesz majd belenézned a tükörbe és ráállni egy mérlegre, hogy történt-e így változás, ha igen akkor micsoda, és akkor lépj majd a következő szintre.

(szerintem)

2019. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2019. márc. 6. 06:23
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk,ha eddig 2500 kalóriát vittél be édességgel most meg 2500 viszel be gyümölcscukorral és főzelékkel vagy nem tudom még milyen egészségesnek mondott ételekkel akkor elvileg egy grammot sem fogsz fogyni. Sőt én azt gondolom lehet még hízni is fogsz,hiszen a chips és csoki olyan amit a szervezet rendesen fel sem tud dolgozni csak áthalad rajtad,saját tapasztalat én baromira képtelen vagyok elhízni hosszútávú chips zabálással és mindenféle gyerekeknek szánt étellel. Az ismerőseim meg akik rnedes ételt esznek azok hajlamosak pluszz súlyra és mindig néznek rám,hogy hát pedig a chipstől gurulni kellene. Háát nem tartom rosszabbnak az én étkezésem chips ,mint az ő zsírban tocsogó húsos,szaftos,kenyeres,vajas,olajos cuccaikat.


Nyilván egyél egészségesebben de nem fogyás miatt,de ahhoz,hogy fogyj kalóriadeficit kell.

2019. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!