Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyit lehet fogyni 2 hónap...

Mennyit lehet fogyni 2 hónap alatt Norbi fogyókúraversenyén?

Figyelt kérdés

Augusztus 1-jén indult Norbinak egy 2 hónapos fogyókúraversenye. A résztvevők közül sokan az első hét után 5-7 kilós fogyásról számoltak be. Ők nagyrészt 120 kiló feletti súlyról indultak.

Gondolom ez később belassul. Vajon mennyit tudnak fogyni 2 hónap alatt a legkitartóbbak kilóban, illetve százalékban?

A verseny végén egyébként az nyer, aki százalékban a legtöbbet adja le az induló súlyhoz képest.

Szerintetek mennyi lehet a legtöbb százalék, amit ezalatt a 8 és fél hét alatt leadnak?


2019. aug. 16. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Átmeneti böjttel én 120-ról 105re fogytam 1 hónap alatt edzés nélkül.

Előtte 10 évvel meg edzéssel és kiszámolt kajával fogytam 140-ről 110-re.

Most 95 vagyok és jó lenne már némi izmot felszedni, de szét***r az ideg a munka miatt és sorvad el minden izmom a stressztől.

2019. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6-8 kg kb. Egyénfüggő. Aki többet fogy az vagy nagyon koplal, vagy több vizet tartott vissza a szervezete, és az gyorsan lemegy.
2019. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A 3 hét alatt 8-10 kilónál tartanak. 120 körüli indulással.

Akkor nekik a végére akár 15-20 kiló fogyás is lehet?

2019. aug. 23. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi testzsír 3 hét alatt 100%, nem megy le, a nagy része víz még. Vagyis be fog lassulni a fogyàsuk is. Nem hinném , hogy 15-20 kg 2 hónap alatt egészséges, nagyon drasztikus dolog kell az ilyesmihez.
2019. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!