Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » SZerintetek jó a norbi féle...

SZerintetek jó a norbi féle diéta miszerint ne számolj kalóriát csak szénhidrátot?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 16:07
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Nem. Zsírral és fehérjével is durván túl lehet menni a kalóriakereten.
2019. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1800-2000kcla főlé sosem megyek

De gondolom ez is sok :( amúgy tökre elvagyok keseredve..vármit teszek sosem fogyok,de kitartok megnézem mi lesz a vége

2019. nov. 12. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ja elég a szénhidrátot számolni. De most megyek is megeszem 20 kolbászt és 1 kg sült szalonnát.
2019. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jól teszed cimbora
2019. nov. 14. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem fogysz akkor vmit rosszul csinálsz! Változtass az étrenden és/vagy az edzésen.

Több izom több zsírt éget. Folyadék, fehérje, megfelelő mennyiségű szénhidrát,mozgás.

2019. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. nov. 15. 11:12
 7/13 anonim válasza:
Én sokat eszek meg se hizok. Kamu.
2019. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én olyan25évvel ezelőtt életmód váltáson mentem át:egyik napról a másikra lemondtam a pékáruról,salátákat kezdtem enni,sok tojást és sajtot,a melóban meg csak gyümölcsöt és bár előtte is egészséges voltam,most,50évesen szuper energiám van.Nekem az vált be,h hétköznap tök egészségesen táplálkozom,sali,teljes kiőrlésű péksüti,viszont hétvégén,amit megkívánok,de hozzáteszem,mindennap legalább50percet tornázom+ a melóm is elég pörgős.egyedül az édességről nem tudtam soha lemondani,de szerintem mindent mértékkel kell csinálni,és akkor nem lesz nagy baj!:)
2019. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen jó, igaza van. Ugye norbinàl a dolog a szénhidràtcsökkentésre épít. Nekem működik, nem érdekel a kalória. elég energiadúsan eszem, , ami NYILVÀN nem cukrot, sütit meg csipszet jelent.... Még mielőtt valaki belekötne. Annyit eszem amennyi jólesik úgy hogy a kevés szénhidràtra odafigyelek. Szépen megy le a felesleg. Persze az azért idő, mire a végére érek de haladok.
2019. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

mennyi idő után idúlt be a fogyás??

Nekem 6hetelassan 7,de kb semmi,úgy elvagyok keseredve,nagyon fáj h nem sikerűl

2019. dec. 18. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!