Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Reka videoira megeri...

Rubint Reka videoira megeri edzeni fogok tole fogyni? Egy heten mennyi edzest ajanlotok 20p eleg?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 17:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzaakartam tenni hogy kicsit formasodni szeretnék
2020. márc. 19. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor fogsz fogyni, ha kevesebbet eszel, mint amennyire szükséged van. Heti 20 perc edzés lényegi változást nem hoz az energiaháztartásodban.
2020. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
50kg vagyok felek karanten miatt hizni fogok😂👌
2020. márc. 19. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogsz hízni, ha nem eszel többet mint egyébként.
2020. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
97%

Rubint Réka videóira megéri edzeni, sőt akár bármilyen videó nézése nélkül is megéri edzeni. Én jobban szeretek a szabad levegőn mozogni, mikor süt a nap és van legalább ~10°. Elég egy tempós séta is, főleg ha túlsúlyod van és/vagy edzetlen vagy. 20perctől szerintem lehet több is, kibírsz egy 40-60 perces sétát is. 20perc nekem kevés lenne, akkor volna elég, ha intervallum edzést végeznék, de az edzetlen, nem sportoló embereknek az nem javasolt eleinte.


A többiek meg már leírták, hogyan működik a fogyás.

2020. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Engedd el Rubint Rékát. Nézz csak rá! Szerinted ő formás? Így néz ki egy egészséges ember? Egyszerűen hiteltelen és a gyakorlatokat is barbár módon végzi.
2020. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Toriiii66 válasza:
69%

Ird be youtubera ABS

Ki fog adni edzeseket es az elsot azt hiszem Chloe ting a csaj neve én azt az edzést csinálom 2 hete! Meglepő változás. Volt egy kis pocakom 1 hét alatt eltűnt. Nagyon jó!!! Biztis formásodni fogsz.

2020. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Félóránként húsz perc a Norbi-féle diátval kiegészítve... Talán jó lesz valamire.
2020. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 De La Cruse ***** válasza:

20 perc csak formában tart.

Egyébként lehet rá fogyni.

2020. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!