Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az létezik hogy Update levesek...

Az létezik hogy Update levesektol van hasmenesem?

Figyelt kérdés
2 héte Update menüt rendelek. Ami furcsa, hogy azokon a napokon amikor levest is rendelek hasmenesem lesz es nagyon fáj a hasam is. Hagyjam abba szerintetek?

2020. márc. 25. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a tested idegennek tartja azt a levest, ha nincs hozzá szokva...

Ugyanúgy mint másoknál a tejet, vagy a diófèlèket...

Nekem is volt egy termékkel ilyen tapasztalatom, de az is lehet hogy csak vki betegen jár be dolgozni és onnan kerül be...

Szóval ez elég érdekes kérdés, én mondjuk inkább az előzőre tippelnèk

2020. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, biztos hogy nem mas ember altal. Ez etelallergia lesz sajnos. Többször is fordult már elő velem, es mundig akkor amikor a leveseikbol ettem. Szerintem tele lehet tartositokkal, adalekamyagokkal
2020. márc. 25. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok okos...

Teljesen mindegy hogy update vagy anyád főztje, vannak olyan összetevők vagy összetevő kombinációk,amitől fosik az ember. Kolléganőm reggelije: 2 narancs, egy nagy csupor kávé és egy folyós tojás. Ő nem fosik, én ott halnék meg. Vagy pl a zabot nyomja mindenki, nemek egy minimáli sem lehet semmiben, kenyérben sem, mert fosok és meghalok. Vagy a lenmag.


Vagy az update kajában az eritrit. Egy egészséges édesítő, de az én IBSZ-es hasamat minimális mennyiségben is kinyírja.

2020. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az összetevőket, eritrittől lehet hasmenés.
2020. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak hasmenesem van, ma reggelre már az arcom is tele lett kiutesekkel. Mi a fene ez??? Persze orvoshoz ilyennel most nem lehet menni.
2020. márc. 25. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy valamelyik adalékanyagot nem bírod?
2020. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetevőket, az Update ételekben simán lehetnek allergizáló alapanyagok. Ha mindig fáj a levestől a hasad, ne rendelj levest.
2020. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es az lehet akkor hogy a bőröm is azért lett ilyen?
2020. márc. 25. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy allergiás reakció. Ha van otthon kálcium,vedd be, és többet NE EGYÉL a levesből.
2020. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!