Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Update módszer

A kérdés

Az létezik hogy Update levesektol van hasmenesem?

2 héte Update menüt rendelek. Ami furcsa, hogy azokon a napokon amikor levest is rendelek hasmenesem lesz es nagyon fáj a hasam is. Hagyjam abba szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: update, Norbi, Schobert Norbert

márc. 25. 07:01  Privát üzenet  

A válaszok

Lehet hogy a tested idegennek tartja azt a levest, ha nincs hozzá szokva...

Ugyanúgy mint másoknál a tejet, vagy a diófèlèket...

Nekem is volt egy termékkel ilyen tapasztalatom, de az is lehet hogy csak vki betegen jár be dolgozni és onnan kerül be...

Szóval ez elég érdekes kérdés, én mondjuk inkább az előzőre tippelnèk

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 25. 07:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, biztos hogy nem mas ember altal. Ez etelallergia lesz sajnos. Többször is fordult már elő velem, es mundig akkor amikor a leveseikbol ettem. Szerintem tele lehet tartositokkal, adalekamyagokkal

# 2/9Időpont márc. 25. 07:59 Privát üzenet

Sok okos...

Teljesen mindegy hogy update vagy anyád főztje, vannak olyan összetevők vagy összetevő kombinációk,amitől fosik az ember. Kolléganőm reggelije: 2 narancs, egy nagy csupor kávé és egy folyós tojás. Ő nem fosik, én ott halnék meg. Vagy pl a zabot nyomja mindenki, nemek egy minimáli sem lehet semmiben, kenyérben sem, mert fosok és meghalok. Vagy a lenmag.

Vagy az update kajában az eritrit. Egy egészséges édesítő, de az én IBSZ-es hasamat minimális mennyiségben is kinyírja.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont márc. 25. 08:19 Privát üzenet
Meg kell nézni az összetevőket, eritrittől lehet hasmenés.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont márc. 25. 08:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem csak hasmenesem van, ma reggelre már az arcom is tele lett kiutesekkel. Mi a fene ez??? Persze orvoshoz ilyennel most nem lehet menni.

# 5/9Időpont márc. 25. 09:12 Privát üzenet
Az nem lehet, hogy valamelyik adalékanyagot nem bírod?

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont márc. 25. 09:55 Privát üzenet
Nézd meg az összetevőket, az Update ételekben simán lehetnek allergizáló alapanyagok. Ha mindig fáj a levestől a hasad, ne rendelj levest.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont márc. 25. 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es az lehet akkor hogy a bőröm is azért lett ilyen?

# 8/9Időpont márc. 25. 10:35 Privát üzenet
Ez egy allergiás reakció. Ha van otthon kálcium,vedd be, és többet NE EGYÉL a levesből.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont márc. 26. 09:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan fogyasztószer ami hatékonyan működik, tehát gyorsan fogyaszt és ételbe bele lehet tenni?
Létezik, hogy ettől van hasmenésem?
Vettem Update majonézt, de összehasonlítottam az itthoni Lidl-össel. Létezik, hogy utóbbi még jobb is mint a drága Update-s?
Napok óta hasmenésem van, a beleimre huzodott valami. Létezik, hogy a munkahelyemen a légkonditól van, amit soha nem tisztitanak?
Létezik olyan olaj, ami főzésnél, sütésnél nem hízlal?
Létezik hatásosabb és olcsóbb módszer mint az update diéta?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Update módszer rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!