Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi "felkarolt" egy lányt,...

Norbi "felkarolt" egy lányt, vélemények?

Figyelt kérdés
Most láttam, hogy egy 14 éves lányt akar lefogyasztani. Bármennyire is mondja, hogy 97 kiló tuti nincs annyi. Ez talán most mellékes is, a lényeg, hogy mennyire egészséges ez egy kamasznak? Ugyan kevés a szénhidrát, de sosem láttam, hogy zöldséget, vagy bármi egészségeset javasolt volna. Nem rossz ez egy fejlődő szervezetnek?

2020. jún. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Amit Norbi csinál az nemhogy egy kamasznak, de egy felnőttnek is ártalmas.
2020. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

1. Típusú elhízàssal él a làny, attól hogy 14 éves, ez még egészségtelen, de most màr jó kezekben van:) Kap helyes irânymutatàst és le tud fogyni. Megkíméli magàt a tovàbbi hízàstól, és sok sok betegségtől, lelki nyomorúsàgtól.

Úgy érzem az iromànyodból, hogy divatból kritizàlod, és tuti nem követed a Norbi àltal képviselt módszert, ha követnéd, tudnàd hogy kifejezetten ajànlja a zöldségeket, ahogy a húst, tojàst, sajtot, magvakat is, minden jót.

Szàmtalanszor elmondja azt is, hogy NEM KELL terméket venni. Arra van, ha valaki valamiről NEM AKAR LEMONDANI. Legyen alternatíva. Ezen mit nem lehet felfogni?

2020. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként pedig ő (vagy a szülei) keresték meg Norbit, hogy segítsen, nincs ràkényszerítve.
2020. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig akárhányszor megnéztem Norbi oldalát csak a keto csigát, stb-t ajánlotta. A főzős videóiban tésztát süt olajban, ami számomra fura.

Nem azt mondtam, hogy semmi felesleg sincs a lányon, de tuti nem 97 kiló.

2020. jún. 7. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Simàn megvan annyi , voltam 14 évesen 98 kg 175 centihez szóval van tapasztalatom. ( Ő 174 cm magas)

Sokaknak azt hiszem fogalmuk sincs hogy mekkora súllyal , mekkora magassàggal hogy néz ki az ember. Volt fent egy sràc képe is aki 172 kgról indult és fogyott le, rajta is meglàtszott, többen meg nem nézték olyan súlyúnak. Egy màsik nő 140 kg volt, rà is ràfogtàk hogy nem volt annyi. ( Pedig làtszott) . Ennyit arról ki mennyinek néz ki. Engem rendszeresen 20 kg- val néznek kevesebbnek mint amennyi vagyok, még az orvosom is benézte a súlyomat.


Amikor Norbi az életmódja alapelveiről beszél , mindig elmondja miket lehet enni ( termékeken kívül). MINDIG!

Mint üzletember pedig természetes, hogy reklàmozza a dolgait is, màs is ezt csinàlja az eladàsért. Ebben semmi rossz nincs.

2020. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Norbi semmi mást nem csinál,mint amit bárki meg tudna csinálni Norbi nélkül is.

Egyeseknek viszont kell a remény ,a csoda egy olyan emberől,aki lefogyott,és mások is lefogytak kakaóscsigájától,ami 2000 forint.

Persze,hogy mondja,hogy nem kell venni.Nyilván.Mert így megintcsak azt éri el,hogy jobban bízzanak benne.Lám,ez nem is akarja rádsózni a cuccait,tehát nem a bevétel a fontos neki,hanem én!!Törődik velem,jót akar ez a csupaszív ember.


Ezért,hogy éppen sokan megveszik az a sok xart,amit kifejlesztett.


Ettől még mindig igaz az,hogy ha van akarat,akkor megcsinálhatod Norbi,Biro Ica,Béres,stb nélkül is.

2020. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!