Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy lehet hogy ennek a...

Hogy lehet hogy ennek a norbinak külön nyitottak egy külön gyk fület, mivel érdemelte ki? Csupán egy pénzéhes kétszínű ember.

Figyelt kérdés

Nagyon remélem hogy vannak ebbe a rovatba értelmes emberek is, akik nem hívei ennek a "ha ezt megeszed akkor garantálom hogy fogysz 12 kilót 1 hét alatt".



Hogy lehetnek ennyire ostobák az emberek? Tegyük fel tényleg sikerül valakinek lefogyni valamilyen úton-módon ezekkel az update marhaságokkal. Akkor sem tanult meg az étkezésről semmit, kapásból visszahízza mind azt amit lefogyott +még talán többet is. Ráadásul ezzel annyira hazavágta az inzulin háztartását, hogy az rátesz mégegy lapáttal, mivel ezekben az update termékekben "nincs" szénhidrát. Könyörgöm, ki olyan buta hogy elhiszi hogy attól mert "update" kenyér nincs benne szénhidrát? Ha meg tényleg nincs, akkor az nem kenyér.



A másik hülyeség, hogy mi az hogy "egészséges kakóscsiga"? Úristen emberek... Hova süllyedünk? Ennyire ellustult a magyar nemzet?



Ha valami szénhidrátcsökkentett, akkor az azt jelenti hogy a zsírt megnövelték benne. Hoppá, ezt már nem említi meg. Mert a sok gyökér issza a szavát, és nem képes utánanézni hogy mit tartalmaz. Ne is beszéljünk arról hogy ezek a "kaják" vagy hasonlónak nevezett valamik olyan egészégtelenek, hogy jobban megérné normális pizzát zabálni mint ezeket, mivel olyan adalékanyagok vannak bennük, amik nem felelnek meg hosszútávú fogyasztásra, ezért is írtam hogy pár hét "kúra" után hazavágod az inzulinháztartásod.



Kicsit sem lett összeszedett ez a szöveg, de mikor megláttam hogy ennek a norbi csávónak van egy külön gyk füle, felidegesedtem, hogy tényleg több millió ember elhiszi amit ez az "ember" mond? Szóval nagyrészt indulat beszél belőlem, nagyon remélem hogy valaki normálisan le tudja írni amit meg akartam fogalmazni.



Azzal is tisztában vagyok hogy ebben a rovatban nagy valószínűséggel kiégett 30-40-es emberkék vannak, akik a lehető legkönnyebb utat keresik mindenre, ezért vajmi kevés az esélye hogy értelmes kommentet kapjak.


2020. júl. 12. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ő is fizetett az oldal üzemeltetőinek mint a fidesz. Érdekes módon eltűnnek azok a kérdések és válaszok amik értelmesen megmagyarázzák hogy miért nem hitelesek.

Nekem az előző fiókomat ezért törölték,mivel (választás előtt) egy nem igazán kormánypárti választ adtam logikusan levezetve, érvekkel alátámasztva.


Egyébként nem hiszi el több millió ember a sóher hülyeségeit. Kifejezetten rossz a hírneve, csak van néhány megvezethető akarat gyenge ember, akik szeretik marhaságokra költeni a pénzüket.

2020. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egy olyan ember, aki 40 évesen 70-nek néz ki, és évente kerül kórházba, ahol majdnem meghal, ne akarjon már életmód-tippeket adni, könyörgöm...
2020. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

A fogyasztószereknek meg a 90 naposnak is van külön fül... Azok mennyivel jobbak?

Szerintem azért vannak ezek az alkategóriák (megjegyzem, évek óta), mert sok kérdés volt már ezekkel kapcsolatban. A Dukan diétában már másfél éve nem volt kérdés, gondolom, ez valami régebben népszerű diéta volt, én még nem is hallottam róla.

Amúgy nem vagyok egyáltalán Norbi-fan, de megjegyezném, hogy az "Update módszer" egy szimpla low carb diéta, amihez nem kell a Norbi-féle borzalmas péksütiket és egyebeket enni. Szerintem már nem olyan népszerű, mint pár évvel ezelőtt, itt is egyre ritkábban találkozom ilyen kérdésekkel.

Egyébként nem csak ő csinál ch-szegény termékeket, sima boltokban is lehet kapni ilyen kenyeret. Ha valamilyen tipikusan ch gazdag ételből ch csökkentettet gyártanak, abban általában több a rost, fehérje (gyakran szója) és/vagy zsiradék, mert valaminek kell benne lennie. Én nem eszem ilyen cuccokat, de sokan vannak, akik nem tudják elképzelni az életet kenyér vagy éppen kakaóscsiga nélkül, viszont a hagyományos nem passzol az étrendjükbe, úgyhogy van rájuk fizetőképes kereslet.

2020. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Elég jól megy Norbinak a biznisz sokan vásárolnak az Update boltokban ami egyébként nem tartozik épp a legolcsóbb üzletek közé de valamit csak érhet diéta téren az az élelmiszer amit ő árul ha már ilyen jól megy neki a bolt
2020. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Néhány évvel ezelőtt azt hangoztatta, hogy milyen káros a ketó. De most, hogy lehet vele pénzt csinálni, most ezt nyomja. A dumáját csak azok az emberek veszik be, akik lusták utánanézni a dolgoknak, meg bedőlnek a marketingnek.
2020. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Ha utàlnàd Norbit, leszarnàd az embert és a dolgait úgy ahogy van. Tudod ha mész az utcàn, és terjeng a szarszag, nem àllsz meg mélyeket lélegezni, hanem tovàbb haladsz. Te szimplàn csak nagyon irigy vagy, amiért pénzt tudott csinàlni. Egyébként pedig amit a tàplàlkozàsról mond, az hiteles.

Az update egy szimplàn szénhidràtszegény étrend, termékeket nem kötelező venni hozzà ( ezt sokszor el is mondja), DE aki akar pl kenyeret, tésztàt, édességet enni, AZ megteheti. Ennyi.

Mindenki arra költ amire akar, neked ahhoz semmi közöd.

Semmivel se egészségtelenebbek az update termékek, mint màs szénhidràtcsökkentett termékek. Azok kitalàlóit miért nem szidod? Ja hogy mész a birka tömeg utàn mert most Norbit divat gyűlölni😂 Vagy pl nem rosszabbak a termékei a fehérlisztes , hozzàadott fehér cukros szutykoknàl amit a magyarok többsége napi szinten eszik, sőt, a fehérliszt, cukor , étolaj sokaknàl alap " élelmiszernek" szàmít. Pedig rohadt egészségtelen.

A szénhidràtszegény étrend pedig, amit hangoztat, tök jól működik annak aki inkàbb a zsíros kajàkat szereti, és könnyebben engedi el a szénhidràtban gazdag köreteket. Amiről pedig nem akarnak lemondani, helyettesíthetik. Pont.

2020. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj 6-os, de amíg egy otthon sütött kenyérhez szükség van lisztre, vízre, élesztőre meg sóra, addig a Norbi kenyerében kb 50 összetevő van, ebből legalább 5 állományjavító szer. Akkor melyik az egészségesebb? Inkább eszek harmadannyi kenyeret, minthogy azt a vegyipari kotyvalékot egyem, amit Norbi előállít.
2020. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os nagyon örülök hogy légbőlkapott feltételezéseid vannak rólam, de azt ki kérem magamnak hogy irigy vagyok arra a senkire. Nézd már meg azt a szerencsétlen embert, hogy mégis milyen úton érte el amit, márha lehet ilyet mondani. Az ország nagy része tudja hogy mekkora szar alak, és ő nem hülye, ezért inkább a "birkákra" akar úgymond rámenni. Nekik akar gyártani cuccokat, mivel tudja hogy az okosabbik réteget hiába próbálja meggyőzni, már minden remény elbukott. Szerinted én szeretnék ilyen hírnevet? Vagy igazából bárki?



Azért nem tértem ki a többi szénhidrátcsökkentett ételre, mivel nem ismerem őket, de a kenyérhez liszt kell és pont. Ha nincs benne, akkor az nem kenyér pont.



Az hogy norbit divat gyűlölni cseppet sem érdekel, azért gyűlölik, mert konkrétan veszélyezteti a fogyasztók egészségét ezekkel az "ételekkel", nameg a tévés szereplései után, had ne mondjam. Meg a Rácz Gézás sztori nyilván tudod hogy miért segít neki, és hogy nem ő karolta fel, hanem Tari Ádám, de ha ezzel neked új dolgot mondtam, akkor nincs miről beszélnünk. Te is ugyanolyan update fan vagy mint a többi agymosott népség.



A ketóval nekem semmi bajom sincs, csak nem kéne mindenkire ráhúzni hogy működik. Valakinél egyátalán nem, mivel nem minden szervezet egyforma. Ketogén diétázni lehet update kaják nélkül is. Meg ezt egy életen át fenttartani, mint ahogy ez a hülyegyerek is mondja, nem lehet. A szervezetnek szüksége van szénhidrátra akár tetszik akár nem.

2020. júl. 12. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:

7. Te dolgod. Én maradok a ch csökkentett kenyérnél/ tésztànàl. És még mielőtt beleköt bàrki, ezek csak mértékkel. Az alap nàlam az hogy húsokat, rengeteg zöldséget, tojàst, olajos magvakat, sajtokat, natúr joghurtot/ tejfölt fogyasztok. Nem véletlen fogytam 50 kilót. De igen, szeretem a kenyeret, tésztàt, édességeket, és nem fogok lemondani róla mert nem muszáj. Igaz, én konkrétan màsfajta ch csökkentett kenyeret ( ceres) és tésztàt( dw) eszem, nem update- et, viszont vannak Norbinak olyan édességei amik nagyon finomak és azokból szoktam, enni DE abból is csak keveset.

Egyàltalàn nem ördögtől való dolog élvezni az életmódvàltàst, nem pedig kínlódni. De ez legyen mindenkinek a maga döntése.

2020. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ismerem a Géza sztorit persze, minden tanítvànyàt követem. Amúgy nem vagyok rajongó, mert nem is ismerem Norbit ezért nincs okom kedvelni, de nem is utàlom, mert nincs miért. Plusz sok mindenben igaza van. Én szimplàn csak egy nagyon hasonló lowcarb életmódon élek ( LCHF), és végre jobban vagyok, hogy kerülöm a szénhidràtgazdag kajàkat, többet fogytam mint valaha-sokkal kevesebb szenvedéssel. Eleinte volt csak kicsit nehéz.

Engem nem zavar,hogy Norbinak sok pénze lett mert tudott üzletet csinàlni ebből az egészből. Ha pedig lefogynak a sràcok, kit érdekel, hogy ez neki reklàm? Minden üzletember reklàmoz. Ne mondd màr hogy nem.

Azok az emberek is reklàmok akik a privàt csoportjàban heti szinten kiteszik milyen sokat fogytak, ki így ki úgy, sok vagy épp kevesebb terméket hasznàlva és ezeket nyilvànosan is megosztjàk. Nagyon komoly eredmények vannak.

Én azt gondolom, hogy ezekre a termékekre ( nem csak norbiéra hanem a többire is) igenis van kereslet, és azt is gondolom, hogy az értelmesebbek a helyükön kezelik ezeket ( maximum kiegészítésnek). De ezt döntse el mindenki sajàt maga.

Egyébként norbi sose mondta hogy a szénhidràt nem kell a szervezetnek. A zöldségek pl nagyon jó szénhidràtforràsok, kell ehhez az étrendhez, főleg fogyàshoz.

Ha nem bírod Norbit , mit foglalkozol vele? Unatkozol?Ennyi életed van csak? Hogy olyan emberről írsz ki kérdést, olyan emberen agyalsz akit nem kedvelsz? Ennek semmi értelme nincs.

2020. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!