Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyire hatekonyak az update...

Mennyire hatekonyak az update termekek es van helyettuk mas szemhidrat csokkentett alternativa?

Figyelt kérdés
Illetve tenyleg olyan alacsony a ch tartalma az update termekek, mint amennyi ra van irva?
2020. aug. 25. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Léteznek természetes ételek is, amelyeknek alacsony a szénhidráttartalma, nem kell ahhoz update (nem egészséges és ráadásul drága is).Egyél sovány húsokat,tojást,joghurtot,zöldségeket meg olajos magvakat.
2020. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

A szénhidrát tartalom nem igazán számít.


Vannak elég magas ch-t tartalmazó diéták és azok is működnek. Attól még hogy szénhidrát csökkentett a termék nem feltétlenűl telít meg jobban és alacsonyabb a kalória sűrűsége.


Így jó formán értelmetlen ezekre a termékekre hagyatkozni.


Attól függetlenűl van pár finom dolog náluk, amikor nem diétáztam is ettem kakaós csigát ott meg a Norbis vanilliás puding volt a kedvencem, de nem azért ettem mert "fogyni akartam" vagy mert az a legjobb módszer, csak tetszett az íze.

2020. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam enni diéta alatt pudingot vagy túrórudit. Régebben kipróbáltuk a réteseket is, amiből nekem a meggyes nagyon ízlett. Ha mindenből update-et veszel, az nagyon drága szerintem, és mivel sokkal olcsóbban is lehet finom és diétás dolgokat készíteni/enni, ezért szerintem nem is éri meg. Bár mint mondtam, néha én is eszem a termékeiket.
2020. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra amire kitalálták őket ( x dolgot amiről nem akarsz lemondani, tudod helyettesíteni) pont jók. Vannak finom cuccaik. Pl inkább eszem ch csökkentett tésztát mint sima fehérlisztest vagy teljes kiőrlésűt, amikben nagyon sok a ch, és ha megettem, 2 óra múlva éhes vagyok. És nem akarok lemondani a tésztáról. Szeretem a spagettit, pörköltes tarhonyát, lángost, pizzát. Szerintem a tésztájuk pl finomabb mint más fajta, vagy azt veszem vagy diawellnesst, de az nem olyan jó ízre ( szerintem) , így kezdek átszokni az update tésztára teljesen. Plusz az édességeik...aw😊 nekem pl a vaníliás csiga igaz, nem ízlett , ellenben a túrórudi, vaníliás puding, fehér isler, táblás csokik, kókuszos szelet, fagyik, mind nagyon finomak. Én szeretem őket de mértéket tartok és igyekszem a hangsúlyt inkább arra fektetni, hogy alap élelmiszerekből vigyek be kevés szénhidrátot, amire a betegségem miatt van szükség. Gondolok itt húsokra, zöldségekre, tojásra, magvakra, tejtermékekre. Szóval nem kell és nem is jó késztermékeken élni, de ott van a lehetőség, ha megkívánok valamit, ami jó. Kenyérből pl másfajta ch csökkentettet veszek, az olcsóbb és finom, bevált, így nem váltottam. Nekem pl semmi szükségem update lisztre , panírmorzsára meg ilyesmire, feleslegesnek tartom, szimplán kerülöm ezeket.
2020. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En pont ma dontottem ugy, hogy akkor oktoberig csak Update es nezzuk, hogy alakul igy a dietam. Pudingpor, liszt, teszta, peksutik, edesitoszer, fahej, stb. Regebben en is csak hebehoba tertem be hozzajuk peksutizni es teljesen meg voltam elegedve veluk. A familiat nem szeretem, de hatha bevalnak a termekek. :)
2020. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!