Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mit tegyek, ha fogytam, de...

Mit tegyek, ha fogytam, de lóg rajtam a bőr?

Figyelt kérdés
Rubint Réka egyik tornájára tornáztam. Fogytam is vele 6-7 kg-ot, de viszont nem izmosodtam, meg semmi, és most lóg a vádlimon meg a combomon a bőr, és löttyedt. Mit tegyek? Milyen mozgást javasoltok? Konditerembe nem akarok még menni, meg nem is tudnék, olyan mozgás kellene, amit itthon is tudnék végezni. Tanácsok?
2020. szept. 6. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
6 kiló fogyástól kizárt, hogy bárhol lógjon a bőröd, főleg, ha tornával érted el, és nem valami villám diétával. Hány kiló vagy, milyen magas, mennyi idő alatt fogytál?
2020. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
156 cm vagyok. Eddig 65 kg voltam, most 58,5.
2020. szept. 6. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Nem a fogyástól lóg. Én 15kg ot fogytam 5 hónap alatt. Max a farkam lóg, ha nincs mire álljon.


Szemetet ettél, nem volt meg a fehérje/vitamin bevitel. Várj türelmesen, és kicsi izmot szedj fel.

2020. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a súllyal még éppen beértél a normál tartomány felső részébe, és a fogyás sem olyan mértékű, ami ezt indokolná. Valószínűleg rosszul látod, de futni pld. elkezdhetnél.
2020. szept. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!