Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbi elhiszi, amit...

Schobert Norbi elhiszi, amit hirdet, vagy csak azért csinálja, mert ebből folyik be a bevétele?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 02:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Valamit csak tud.


Azóta már kb. 30 kg. mínusznál tart a srác.


[link]

2020. dec. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Biztos alapul valamin a módszere ami után utána járt (mert ha nem hatásos valamilyen szinten a módszer, akkor nem igazán lehetne eladni).


De a stílusa a csávónak az már más.

2020. dec. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tevedek, ez csak egy szenhidratcsokkentett dieta. Nem kellenek ehhez kulonleges termekek meg 1-es kod 2-es kod, az a resze csak uzlet. Sok embernek segitett lefogyni, ez becsulendo. Kozben uzletet is csinalt, ez nem megvetendo (kicsit segitett a paciensek penztarcajan is).
2020. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Norbi mindent a pénzért csinál.Ha valaki össze-vissza zabál,az akármilyen diétàval fogyni fog,ami valamilyen szintű rendszert visz az életébe
2020. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

hát ahhoz képest elég f..sul néz ki már nem azért

löttyedék ráncos petyhüdt gusztustalan teste van

láttam már hasonló korú gyári munkást, aki különbül nézett ki pedig elszívott egy doboz cigit naponta és mindennap 2 felessel indította a napot

a Rékának legalább a teste jó, róla elhiszem, hogy fitnessz guru de norbi egy telesz...rt búvárruha

2020. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

#5- ös Nem kell Szeretni.

Volt valami súlyos szív műtétje

Szerintem örül, hogy él.

Gondolkodj mielőtt írsz.

2020. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Idegesít az egoista képe Rékával együtt, ha azt mondanám alázatosság, azt hinnék oroszul beszélek.

Én nem követem őket, de elkaptam egy videót, amiben együtt beszélik ki Réka terhességét és szülését.

Érdemes megnézni, milyen lenézően beszélnek más anyukákról, és milyen egoistán magukról. Pedig én nem vagyok kövér, és elítélem a lustákat, de én biztos nem vennék akkor se a kajájukból ha ingyen adnák.

2020. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Olyan ez, hogy amikor az ember megszállottan csinál valamit és abból anyagi haszna is van, akkor egyre inkább meggyőzi saját magát is, hogy jót és jól csinál. A kokain kereskedők is sikerként könyvelik el a folyamatos bevételt és örülnek is annak, hogy túljárnak a rendőrség eszén.
2020. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást.
2020. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem hit kérdése. A lowcarb életmód bizonyított, számtalan embernek segített már, és segít fogyni koplalás, éhezés nélkül. Többek közt nekem is.

A termékeit pedig nem kötelező megvenni, csak ha valaki valamiről nem akar lemondani,l. Megkönnyíti azt, hogy a kövér emberek ne csak fogyni tudjanak, de egy életen át meg is tudják tartani azt az eredményt, amiért hónapokig- évekig küzdenek, dolgoznak.

Általános tény az, hogy minél szigorúbb egy étrend, minél több dolog tiltólistás amit az emberek szeretnek, annál inkább valószínű, hogy az ember nem képes hosszútávon megtartani azt,sem a lefogyott kilókat, vagy el se éri a célját.

2020. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!