Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy lehet h napi 60-70 ch...

Hogy lehet h napi 60-70 ch mellett ehezem? Ehes vagyok es többször eszembe jut a kaja.

Figyelt kérdés
Az h lehet h akkor mas 200 kilósan ugyanezt eszi es nem ehes?(űrhajós menü)

2021. febr. 3. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
90 kg vagyok amúgy
2021. febr. 3. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Napi 60-70 g szénhidrát nagyon kevés, ez lényegében ketogén diétának nevezhető. Az éhséget a többi tápanyag is befolyásolja, amikről nem írtál.
2021. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon kevés, ez már lowcarb/keto irány, ami nem való mindenkinek, főleg nem ész nélkül 5 perc gugli után. Amúgy meg azért nem éhesek, mert pl a húsban nincs szénhidrát és abból többet esznek. Én a helyedben több szénhidrátot ennék, de nem finomítottat, ha egészségesebb akarsz lenni, vagy fogyni akarsz. Nem az a baj, ha eszel szénhidrátot, hanem az, hogy minden cukros és fehérlisztes, ami hirtelen dobálja a vércukrot. Kb alig tudsz olyan dolgot venni boltban, ami nincs indokolatlanul megcukrozva (pl pesto és egyéb tésztaszószok, fűszerkeverékek, sós rágcsálnivalók)
2021. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kevés a szénhidrát, akkor több zsírbevitel kellene. Úgy nem fogsz éhezni. Gondolom a kalória is alacsony.
2021. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én 80-90 ch-n vagyok, ha ilyesmi a szénhidrát 100g alatt, akkor sokkal több zsírt kell fogyasztani. Ennyi. Én nem éhezek, sokkal jobban érzem magam, fogyás is megy.
2021. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!