Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi kajája mennyire fogyaszt...

DMJ2 kérdése:

Norbi kajája mennyire fogyaszt edzés mellett?

Figyelt kérdés
Napi félóra edzés, egészséges táplálkozás, Norbi kaja

2021. febr. 11. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
🤣🤣
2021. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy mintha csak simán odafigyelnél és úgy főznél...Árbeli különbségek vannak.Nem kell ezért a drága norbi kajákat venni.Én is azok nélkül fogytam le
2021. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak fosni fogsz tőlük
2021. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Heti 4-szer 1;1,5 óra súlyzós edzés vagy kardió illetve felváltva plusz fehérje turmix
2021. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan étel, ami fogyaszt. Ha huzamosabb ideig kevesebb kalóriát eszel, mint amennyire szükséged van, akkor fogyni fogsz.
2021. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
Főként a pénztárcádat. De ha úgyis sznob vagy, akkor hajrá!
2021. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Norbi meg az egészséges kaja igen távol állnak egymástól szerintem. Mivel szerinte csak a szénhidrát számít, a kalória abszolút nem, a kajái elég zsírosak, és tele vannak mesterséges anyagokkal. A hamburgerében pl. több a kalória, mint a mekis Bigmacben. Ami meg senki szerint nem diétás. És ezt hasonlítja egy almához/körtéhez, mert ugyanannyi benne a szénhidrát. Hááát... Nekem ez elé fura megközelítés. Nem feltétlen fogsz elhízni a termékeitől, csak azokon élve is lehet fogyni valószínűleg. De szerintem jobban jársz egy több zöldséget-gyümölcsöt tartalmazó, kiegyensúlyozottabb étkezéssel.
2021. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgyérted mennyi pénzt fogyaszt norbi kajája? Hát elég sokat. Próbálj alapanyagokból kajálni, gabonák, zöldségek, halak, húsok, ilyesmik. Ezekből csináld a kajád és azt edd, csak maradj kalória deficitben. Ez a legegyszerűbb, legolcsób, legtisztább. Ami már valami gyárból jön, felvágottak, levesporok, készételek, konzervek stb, az felejtős, én ilyeneket nem eszek meg.
2021. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem a legjobb választás. A Norbis termékek ugyan szénhidrátcsökkentettek, de kb. ugyanannyi kalóriát tartalmaznak, mint a hagyományos péksütik/édességek. Norbi elmélete szerint csak a szénhidrát számít, de tapasztalatom szerint ez nem igaz. Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz tudni fogyni. Én inkább Szafi termékeit ajánlom, főleg azokat, amiket te készítesz magadnak. Én zsemlét, kakaós csigát, pizzás csigát, palacsintát, muffint szoktam sütni. 15 kg-t fogytam már. A legfontosabb, hogy a kalóriakeret mellett a makrók is rendben legyenek. A fehérje legyen több, főleg ha edzel a zsír és a szénhidrát kevesebb. Egyél rengeteg zöldséget, rostot és igyál legalább 2 liter folyadékot (vizet, üres teát).
2021. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
81%
Nincs oylan, hogy a Norbi kaja fogyaszt. A kalória deficit fogyaszt.
2021. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!