Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update menütől lehetek felfujo...

Update menütől lehetek felfujodva?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete rendelem a Teletaltol az Update menüt és azt tapasztaltam hogy ugyan laktat es finom , de az elfogyasztasa után kb masnap reggelig fel vagyok fujodva tőle es olykor hasmenesem is van. Ez normalis az elején? Vagy csak az elején van az míg hozzaszokik az ember? Ki mit tapasztalt? Eddig 1 kiló lement tőle.

2021. febr. 26. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Személyesen nem tudom, mert sosem ettem Update kaját, itt a gyakori viszont már nem egyszer olvastam, hogy ezek gyakori mellékhatásai szoktak lenni, úgyhogy igen, valószínűleg ettől van. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy majd hozzászoksz es akkor minden jó lesz...akinek így reagál rá a szervezete annak valószínűleg mindig így fog. Ha laktózérzékeny vagy, akkor sem az a megoldás, hogy addig eszed eszed eszed a laktózt, míg hozza nem szokik a szervezeted, hanem el kell hagyni sajnos.
2021. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tele van mindenféle adalékanyaggal, ami még az arra nem érzékenyeket is meg tudja viselni. Norbi termékei a túlárazottság mellett a hashajtásról és puffadásról híresültek el.


Amikor én rendeltem munka miatt, akkor a Vitál konyhásat ettem, nem volt puffadásom vagy hasmenésem.

2021. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
55%
A rengeteg édesitő. Hasmenés, puffadás es iszonyú büdös szellentések.. sajnáltam mert finomak,de abba hagytam,mert így nem volt állapot.
2021. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanezt tapasztalom... pedig tényleg finomak.
2021. márc. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!