Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Pár napja rosszul vagyok az...

Pár napja rosszul vagyok az Update ételektől. Hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el Update kajákat enni, emiatt három napja folyamatosan hányok, meg szinte állandóan az ágyban kell feküdnöm.

Hagyjam abba ezt az Update módszert?



2021. ápr. 15. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem,okádd szét magad továbbra is...

Most komolyan,ez kérdés?

2021. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlen kell abbahagyni, csak ésszel lenne érdemes csinálni.

Az update egy alapvetően lowcarb étrenden alapul, és emellett lehetsz bátrabb a fehérje és zsírbevitellel. Ezt normális élelmiszerekkel is össze lehet hozni.

Nem arról szól hogy a termékeiken kell élni. Ez egy egyéni döntés, hogy veszed- e a cuccaikat , és ha igen, mekkora arányban uralja ez az étrendedet.

A termékekben és sokszor a rendelt készételeikben használt édesítőszereket nem mindenki szervezete tolerálja. ( Ezért lehetsz rosszul).

2021. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Az update az egy kalap fs, semmit nem ér, csak árt.


Én egyszer próbáltam ki - kíváncsiságból - gyorsan megoldotta a székletürítési problémákat :D Úgy 6 alkalommal a nap folyamán. :D

2021. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
3. 😂 Nem késztermékeken kellett volna élni.
2021. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

És ilyenkor én vagyok hülyének nézve, ha azt mondom, hogy az update egy szemét árverés?

Igen, hagyjd abba nagyon gyorsan. Az update cuccok annyit tudnak, hogy szénhidrát csökkentettek. Persze emiatt több bennük a zsír és az össz kalória is, tehát pont hogy hízni fogsz mellettük. Mondjuk ha folyamatosan hánysz, akkor lehet, hogy nem. Konkrétan több a kalória az update burgerben, mint a mekis sajtburiban. Kell ennél több indoklás?

2021. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ja igen, azt kifelejtettem, hogy nem egyszer megbüntették már a Norbi cégeit a szemét termékek miatt, persze ezt nem reklámozza. Ez is biztos véletlen.
2021. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Rádásul,az előző hozzászóládokat kiegészítve,nagyon sok termékei szóját tartalmaz,ami pcos és ir kialakulását is okozhatja.

Egyél rendes ételt, kakaóscsigát,ha annyira kelk,de rendeset,kalóriádon belül.

2021. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
A szója az életben nem okoz senkinek sem IR-t.
2021. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig úgy fogytam le az update módszerrel, hogy szinte semmi update terméket nem fogyasztottam. Elsősorban a kódokat kell tartani, nem Norbi tárcáját gyarapítani.
2021. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
9-essel értek egyet, a módszert alkalmazhatod, de a termékektől én is rosszul voltam.
2021. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!