Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha így készítem a tejberizst,...

Ha így készítem a tejberizst, akkor update 2-essé változik?

Figyelt kérdés
Mert ugye maga a tejberizs a táblázatban alapból update 3-asnak van írva (6 és 12 között fogyasztható, épp csak egy nagyon-nagyon kevés, de ha lehet, inkább semennyi). De ha basmati rizzsel és sovány tejjel készítem, poralapú édesítőszerrel és vaníliaaromával, akkor esetleg update 2-es lesz (6 és 15 között mértékkel fogyasztható)? Tetejére pedig speciális, csökkentett kalóriatartalmú csokiöntetet nyomnék.

2021. máj. 5. 08:26
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja, és szeretném, ha a kérdésre válaszolnátok, elsősorban szintén update módszerrel fogyózók vagy lefogyottak. Tehát légyszi, kíméljetek meg az "Az egész update módszer egy hülyeség!"-típusú kommentektől!
2021. máj. 5. 08:27
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarom bírálni magát a módszert, de szerinted mit befolyásol az a 3 óra különbség? Annak van értelme, hogy este lefekvés előtt már nem eszel meg mindent, amit reggel ennél. De amikor 12 és 15 óráról beszélünk, akkor még közel sem vagy az alváshoz, javában égeted az energiát.
2021. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Updatest ne csinálj sehogy, mert utána garantált a fosás.
2021. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2: Nem olvastad el normálisan, amit írtam. Az update 3-as kódú étel, amellett, hogy 6 és 12 között fogyasztható, erősen ellenjavallott, ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor esetleg egy egész keveset bekaphatsz, a tejberizs esetében ez kb. megfelel maximum két teáskanálnyinak. (Tábla csoki esetén pedig egy kockának.) Az update 2-es, a 15 óráig tartó intervallum mellett mértékkel fogyasztható. Tehát, amennyiben az általam elképzelt módon készített tejberizs update 2-es, akkor abból ehető egy kisebb tálkával, de semmiképp nem egy púpos mélytányérral.
2021. máj. 5. 09:53
 5/27 A kérdező kommentje:
3: Nem eszem update termékeket. Mi köze van ennek ide?
2021. máj. 5. 09:54
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
#5 ott a kérdésedbe😳
2021. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Andizsuzsi ***** válasza:
44%
Magasabb a rosttartalma, mint a fehér rizsnek, de ugyan akkora a kalória tartalma és a szénhidrát tartalma is, így én nem számolnám 2-esnek. Másrészt én nem cserélném a tejet csírcsökkentettre, mert egyrészt a zsír lassítja a szénhidrát felszívódását, másrészt laktat.
2021. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
6: Mi van ott a kérdésemben? Tejberizst akarok úgy elkészíteni, hogy az update 2-es kódnak és időintervallumnak feleljen meg. Nem fogyasztom Norbi termékeit. Szerintem te is azok közé tartozol, akik úgy nyomják ebben a kategóriában a vakert, hogy nem is tudják, hogy mi az Update-módszer lényege. Segítek: Nem az, hogy csak Norbi-termékeket fogyasztasz.
2021. máj. 5. 12:12
 9/27 A kérdező kommentje:
7: Akkor milyen rizsből és tejből lenne érdemes készíteni, hogy update 2-es legyen?
2021. máj. 5. 12:13
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

4. Én azt veszem le ebből a válaszodból, hogy te szívesen ennél ebből többet is, mint 2 teáskanál vagy egy mini adag, mert szereted. Miért sanyargatod magad mondvacsinált dolgokkal, ahol kínkeservesen megvonsz magadtól dolgokat (hiszen most is azon stratégiázol, hogy hogyan lehetne ezt mégis belopni egy olyan rendszerbe, ami ezt alapvetően tiltja), miért nem alakítasz ki egy olyan étrendet, ahova ez belefér.

Tudom, hogy nem kérted a módszer kritikáját, és nem is erről beszélek (bár igen, úgy gondolom, hogy feleslegesen túlbonyolított, nagy részben mondvacsinált, sok hibával rendelkező módszer), pusztán arról, hogy úgy tűnik, ez nem neked való.

(Amúgy az egyik alapvető hibája az ettől-eddig evés - teljesen tökéletesen mindegy, hogy mit mikor eszel, a gyomrod esti megpakolása is csak az alvásminőségeden ronthat, ezért nem ajánlott, de mindegy, hogy mit mikor eszünk, a teljes napi bevitel számít. Ezt csak azért írom le, hogy esetleg elgondolkozol, és találsz egy olyan módszert, amivel jobban érzed magad és nem kell kiskapukat keresni, meg hogy ehetsz-e egy bizonyos ételt 12 óra 2 perckor is.)

2021. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!