Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Sokan miért hiszik azt, hogy az Update módszer abból áll, hogy csak Norbi termékeit fogyasztja az ember?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látok itt kérdéseknél ilyen irányú fikázó megjegyzéseket, hogy egy gagyi hulladék az egész módszer, ami csak azért van, hogy Schobert tárcáját növelje, és ezekkel az ételekkel még károsodik is a szervezet. De ezek az emberek egyáltalán utánaolvasnak, hogy mi a lényege a módszernek?

Mert marhára nem az, hogy csak Norbi-termékeket fogyassz. Hanem az ételek kódbesorolásának és napszakbeli időintervallumának betartása.

Én még szinte sose fogyasztottam Norbi-terméket. Egyszer kíváncsiságból vettem túró rudit, meg egyszer szaloncukrot. És ennyi. Úgy fogytam le mindig, hogy a kódokat és az intervallumot tartottam.

A lényeg, hogy nem ártana tájékozódni, mielőtt fikáz valamit az ember.

Másfelől pedig nyilván vannak a fogyni vágyók közt is tudatlanok, akik bevásárolnak a termékeiből, és csak azokat eszik és isszák, mert úgy gondolják, majd ez fogja fogyasztani őket.



2021. máj. 5. 12:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Norbi hülyeségeket mond, de nagyon jó üzleti érzéke van, ezért sok embert meg tud téveszteni. Nyilvánvalóan azzal tud pénzt keresni, ha a termékeit adja el, nem azzal, ha tudományos előadásokat tart, amire amúgy sem lenne képes.
2021. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
1: De a módszer fő lényege akkor sem az, hogy a termékeit vegyed.
2021. máj. 5. 12:25
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

"Hanem az ételek kódbesorolásának és napszakbeli időintervallumának betartása."


Na ezért hülyeség. A termékei csak (Update) hab a(z Update) tortán.

2021. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3: Miért is hülyeség, amikor rengeteg embernek (köztük nekem is) bevált?
2021. máj. 5. 12:29
 5/37 anonim ***** válasza:
83%

#12.25

Norbi "módszere", hogy minimalizálni kell a szénhidrátot. Ez hülyeség, mert a fogyás a kalóriaegyensúlyon múlik. Tökmindegy, mikor eszel, tökmindegy, milyen a vércsoportod, vagy épp milyen színű a hajad. Kevesebbet kell enni a szükségesnél, és fogyni fogsz. nincs szükség kódokra. Számolni kell a kalóriákat, és a fő összetevőket. Ennyi a módszer. De ebből nem lehet meggazdagodni.

2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert ez nagyon kevés embernek válik be igazán életvitelszerűen. A beválást úgy értem, hogy csak kevesen nem kapnak hülyét attól, ha órákra, percekre van beosztva, hogy mit szabad enni. Ez egy random kitalált dolog, ami semmivel sem jobb, mint bármelyik másik, és kizárólag akkor működik, ha az ember kalóriadeficitben van. Ez sok esetben véletlenül jön létre, mert nem attól függ, hogy mit mikor eszel. Viszont a legtöbb esetben a szénhidrát csökkentésétől, amin a módszer igazából alapul. Elég egyszerű volt kitalálni, hogy a legtöbb elhízott ember túl sok szénhidrátot fogyaszt, tehát már ha csak ezt lecsökkented, garantált a fogyás.

Ezért lehet, hogy rengeteg embernek bejön fogyás szempontjából, de nem tartható csak keveseknek életvitelszerűen. Nem tanít meg az egészséges életmódra, tiltólistára rak egy csomó dolgot, szóval ezért nem tartom jó módszernek.

2021. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

Magát a módszert is butaságnak tartom. Egy szelet kenyérben ugyanannyi kalória van reggel, mint este, és úgyis a kalórián múlik minden. Zsírból sokkal könnyebb túl sokat enni, és a hagyományosan egészségtelennek tartott kaják (csoki, gyorsételek, péksütik) is inkább a zsírtól magas kalóriájúak. De azt egyed nyugodtan az update szerint. A másik, amitől hülyét kapok, hogy úgy van beállítva, mintha csak így lehetne fogyni, és Norbi lenne valami nagy titok tudója. Holott dehogyis, a napi össz tápanyagot kell nézni, azon belül tök mindegy, mikor mit eszel. (Nyilván mindenkinek más válik be ezen belül.)

Neked bevált az update, de nem azért, mert dél után nem ettél banánt mondjuk (fogalmam sincs, hányas kódú, de gondolom nem 1-es), hanem mert kalóriadeficitben voltál, csak nem számoltad.

2021. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

7: "Zsírból sokkal könnyebb túl sokat enni, és a hagyományosan egészségtelennek tartott kaják (csoki, gyorsételek, péksütik) is inkább a zsírtól magas kalóriájúak. De azt egyed nyugodtan az update szerint."


Hol olvastál ilyet? Sehol nem láttam, hogy azt írná, hogy ezek fogyaszthatóak. Pont, hogy 3-as kódjuk van.

2021. máj. 5. 13:21
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Mármint a zsírosat egyed nyugodtan, arra értettem.
2021. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy az igaz, amit előttem írtak, hisz 1g zsír kb. 9kalória, míg 1g szénhidrát az olyan 4 kalória, szóval hatásosabb, ha az ember zsírból vág vissza és nem szénhidrátból (bár ez attól is függ, hogy általában mennyit fogyaszt, ezért nem hatásos minden diéta mindenkinek, kivéve a kalóriaszámlálás, ami nem is igazán diéta, az mindenképp működik, ha nem vagy beteg).
2021. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!