Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi a véleményetek Schobert...

Mi a véleményetek Schobert Norbi edzésprogramjairól?

Figyelt kérdés

Nem mint magánember, mert mind tudjuk, milyen, szóval erről köszi, de nem szeretnék több véleményt, botrányt olvasni, belecsömörlöttem a hülyeségeibe...

Csupán kizárólag a sport része érdekel, amit csinál/csinált. Szerintetek hatásos? Megfelelő étrend, kalóriadeficit mellett tényleg jó mozgásforma, amit mutat?



2021. aug. 11. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyobb súlyról fogytam le, sokat csináltam a duci tréningjét, tényleg jó és nekem való volt, pont azért mert mást nehézkesen tudtam mozogni. Ez nem járt extra sok fájdalommal. Később kombináltam szobabiciklivel, majd gyorsgyaloglással, le is fogytam, ma màr rendesen sportolok.

Nekem sokat segített mikor nagy volt a súlyom.

2021. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

A régebbiek között talán még találni értelmesebb mozgássort, de igazán az sem szakmai viszont mivel nem ülsz a széken hanem mellette topogsz, segít a fogyásban. De ahogy Réka, egyes mozdulatsorokat ő is helytelenül mutat be.

A medvecsárdás kickbox marhaságok ugrálni jók, illetve nevetni. :D

Nem vagyok edző de terembe járok így ragadt rám némi tudás, illetve aki ott dolgozik, kb. sírva beszél le róluk.

2021. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
A karate fit nagyon jó, és régi norbi erobik kettő illetve a földön, vízen, levegőben. A többit nem csináltam, nem tetszett. Rékának a terhestornája volt életmentő volt számomra. A többiért megintcsak nem voltam oda.
2021. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!