Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Másnak is ment a hasa Norbi...

Másnak is ment a hasa Norbi Schwartz kenyerétől?

Figyelt kérdés
3.napja eszem - csak reggelire és görcsöl - vagy megy a hasam... Nem vagyok Norbi-fan, tényleg csak a terméket szerettem volna kipróbálni, de hát így kuka...
2022. aug. 12. 18:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Én is rosszul voltam tőle. Kuka.
2022. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2022. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
A Norbi-termékek nagy része megfos@tja az embert, legalábbis én így vettem észre a környezetemben.
2022. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Utolsónak vn igaza, 10 éve lejárt barom hóbort ez.
2022. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Az a csoda, ha nem fosat meg az a túl árazott szemét...
2022. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez van ha tömény vegyszert eszel. Kuka, neked jobbulást.
2022. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
28%

Ezek az összetevők, nem látok benne annyira rosszat, segítetek, mi lehet benne a káros?

Én nem vagyok Norbi fan, csak szimpla érdeklődő.


Összetevők: ivóvíz, rozsliszt 16%, lenmagliszt, búzaliszt, búzaglutén, magkeverék [napraforgómag, búzaliszt, köles, lenmag, szójatöret, árpamaláta liszt, kukoricapehely, étkezési só, szezámmag, emulgeálószerek (zsírsavak mono- és digliceridjeinek diacetil-borkősavészterei), repcelecitin, savanyúságot szabályozó anyagok (ecetsav, tejsav), fűszerek], szójapehely, napraforgómag, lenmag, zabpehely, sütőszer [búzaglutén, növényi olaj (repcemag, pálma), árpamaláta liszt, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digIiceridjei), lisztkezeIőszer (aszkorbinsav, L-cisztein), enzim (búza)], élesztő, étkezési só, pirított rozsliszt, rozskovász [(rozsliszt, ivóvíz, kovászmag), savanyúságot szabályzó anyag (ecetsav)], sütőszer [búzaliszt, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjeinek diacetil-borkősavészterei), lisztkezelőszer (aszkorbinsav), enzimek], tartósítószerek (kalcium-propionát, szorbinsav).

2022. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Elképesztő mennyiségű liszt, valagnyi só, valagnyi adalékanyag (emulgeálószer, lecitin, szabályozó anyag, stb.), pálmaolaj és a teljesség kedvéért tartósítószer is. Ebben nem látsz rosszat? Ez egy ultrafeldolgozott, ipari vacak. Szerinted egészséges olyan élelmiszereket fogyasztani, aminek az összetevő listája hosszabb, mint az Egri Csillagok?
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg ez minden zacskós szrban ugyanígy benne van, nem csak a norbi termékekben.
2022. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%
10. Pontosan. Imádom mikor szidják Norbi termékeit, miközben a magyarok többsége tonnaszám zabálja a cukros csokikat, csipszeket, fehérlisztes hulladékokat, a zacskós kajákról nem is beszélve. Vicc kategória.
2022. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!