Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyire megbízható a Schobert...

Mennyire megbízható a Schobert Norbi féle fogyókúra módszer?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

2023-ban nagyon szomorú ilyen kérdéseket látni. Kalóriaszámolás, kalóriadeficit, kiegyensúlyozott és változatos táplálkozás, fizikai aktivitás, életmódváltás. Nézz utána ezeknek a fogalmaknak, és érezni fogod, hogy mi a probléma Norbikával és a haldokló marketing átverésével.

https://www.youtube.com/watch?v=M-xD3pbFtH0

2023. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
A lehető legmegbízhatóbb, élő példa rá a Géza gyerek. ☝️
2023. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Iparág épül fitneszre fogyokúrára nyomelemekre zsíregetőkre izesitett vackokra kenyelmi lusta megoldasokra . Mozgás bizonyos élelmek italok bevitele mások kihagyása sokat segít . Van aki fegyencedzessel sulyokkal koplalással (enélkül) ledolgozza a többletet . Tenni kell de update termékek többsége a megszokott áru új cimkés valtozata 3x annyiért . Megoldható extra költségek nélkül .
2023. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
82%
Kevéssé.
2023. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%
Nagyon egészségtelen étrendet népszerűsítenek, az egészséges szénhidrátokat ellenségnek tartják, a zsír és koleszterin gazdag ételeket tartják a leghatékonyabbnak fogyáshoz. A saját termékeik tele vannak vackokkal, egészségesnek nem nevezhetők, ellenben jó drágák. Tele vannak szójával, zsírral és mesterséges édesítőszerrel, amire amúgy nagyon sok ember gyomra érzékeny. Tökéletes a belek tönkrevágására. Semmi tápláló nincs bennük, csak mesterséges, mű vackok.
2023. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire. Nagyon rossz táplálkozást ajánlanak. egyél zsírt zsírral, meg a drága műanyag vackukat. A zöldség, gyümölcs szerintük ellenség....
2023. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

A szénhidrátcsökkentést népszerűsíti fogyáshoz, ami bizonyos szinten akár jót tehet az embernek, és vezethet valós eredményekhez.

Nekem speciel sokat segített a lowcarb - több szempontból is, kalóriára nem is igazán figyeltem, mégis lefogytam. Nyilván a szénhidrát visszafogása magával hozta az energiabevitelem csökkenését is. Viszont megtanított arra is, hogy azért annyira nem kell félni a zsírtól, és ha úgy nekem jobb akkor fogyaszthatok több zsírt a szénhidrátnál, márpedig nekem úgy jobb:)

De ettől függetlenül azzal nem értek egyet, hogy Norbi szerint a kalória semmit sem számít, meg hogy csak a szénhidráttól lehet hízni. Ez így ebben a formában hülyeség. Ha 300g zsírt viszel be, mert nem figyelsz, attól is lehet hízni.

Ja és olyat soha nem állított, hogy a zöldség ellenség lenne. Rengeteg zöldség van amit meg lehet enni, a zöldbabtól a káposztafélékig, és rengetegnek alacsony a szénhidráttartalma.

A termèkeit meg nem kötelező megvenni, anélkül is lehet tartani szénhidrátcsökkentett, vagy szénhidrátszegèny diétát, csak kevésbé lesz vàltozatos ha pl nem helyettesíti az ember pl a kenyeret/ tesztát ch csökkentett változattal.

Nem kell egyből lehúzni valamit csak mert Norbi és mert őt divat lett utálni. A helyén kellene kezelni az információkat amiket átad, nem mindenért támadni.

A lowcarbnak volt, van és lesz is létjogosultsága. Ez A Saját tapasztalatom is, és sok embert ismerek is akik mind jobban érzik magukat mióta kevesebb szénhidrátot fogyasztanak.

Én pl sokkal könnyebben tartom a diétámat így, mert kevésbé vagyok éhes, és jobban élvezem az étrendemet magát is. És ez, a hosszútávú siker érdekében, az egyik legfontosabb eleme egy életmódváltásnak.

2023. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Ennyit tudtok, lepontozni. Szánalmas.
2023. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Moric15 válasza:
74%
Kb. mint a szenteltvíz: ártani nem árt, de nem is használ. És mindezt horror áron.
2023. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"ártani nem árt, de nem is használ"

A szenteltvízről ez talán tényleg elmondható, de Norbi szakmaiatlan és áltudományos ostobaságai, a magas étrendi zsírbevitel fetisizálása, a teljes értékű növényi szénhidrát- és vitaminforrások eliminálása, az anyagcsere alapját képező kalóriaegyensúly figyelmen kívül hagyása rengeteget árt, főleg egészségügyi szempontból.

2023. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!