Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az update diéta hatásos?

Az update diéta hatásos?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet vele fogyni 3 hónap alatt?
2011. júl. 28. 21:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Az Update 1 igen hatásos diéta , drága de hatásos. Három hónap alatt 5-15kg között szerintem
2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző: csak ha a kérdező sportol is! Tény h nem olcsó, mert ugye kenyeret nem ehetsz így friss gyümölcs-zöldség-hús a táplálék. V vehetsz norbi kenyeret, de az meg drága és még rossz is.
2011. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Igen hatásos szinte mindennapi mozgással, az elején nem könnyü de egy idö után egyre jobban élvezed. Én 1honap alatt fogytam 6-7 kilot vele és reggelire még ettem 1-2 tiltott dolgot is. mellette: rubint réka cd, futás, biciklizés

Csak sajnos már többször abbahagytam demost ujrakezdem aug-ban ;)

2011. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Emzeeperix ***** válasza:
100%
Hatásos, napi 20-30 perc intenzív mozgás kell hozzá. Hogy mennyit fogsz tőle, az a kezdeti súlyodtól is függ, mert annak arányában történik a fogyás, havonta átlag 5 százalék. Én 1 hónapja csinálom, ezalatt 6 kiló ment le (én 69-ről indultam)
2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!