Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update táblázattal és...

Norbi update táblázattal és sok futással szeretnék életmódot váltani és legfőképpen fogyni /25kg-t/ nagy erőt adna ha valakivel csinálhatnám. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
továbbá sikertörténeteket is szívesen olvasnék.

2013. ápr. 3. 00:29
 1/7 anonim válasza:
43%
Én szívesen csinálom veled.:) Egyébként a Norbi update nagyon hatásos, legalábbis nálam az volt még évekkel ezelőtt. (az első könyvet vettem meg)
2013. ápr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dejó :) privibe felvehetjük a kapcsolatot... esetleg ha van facebookod... ott is :)
2013. ápr. 3. 06:56
 3/7 anonim válasza:
Sziasztok!Csatlakozhatok?Hol laktok?
2013. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jolus válasza:
54%
Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék hozzád-hozzátok! Nekem egyszer már bevált a módszer, pontosabban az életmód maga, de sajnos majdnem másfél év után feladtam, és visszajött a kilók nagy része!:( A lényeg, hogy ha egyszer "belejössz",ki kell tartani a teljes életmódváltás mellett.
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok. persze :) én Székesfehérváron lakok és ti? üziben felvehetjük a kapcsolatot :) ha van facebookotok... megadom a nevem... ilyet úgyse találtok többet ;)
2013. ápr. 9. 14:56
 6/7 anonim válasza:
én is szeretnék csatlakozni, nekem is írhatnátok:) én csak 10-15 kg-ot szeretnék leadni, én elolvastam most a NORBI titok újratöltve könyvet...tetszett:D meg a zsebkönyvbe benne van az összes 1-2-3 as kódú étel. Ma vettem finom kajákat, meg sót, kenyeret, sajtot az update boltba:) ezt a módszert szeretném most már követni:)
2013. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeretnék elkezdeni futni de egyedül biztos nem fog menni...Ha valamelyikőtök Budapesten lakik (23.,20.kerület környéke) és lenne kedve csatlakozni írjon rám!!
2013. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!