Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A szerelem lenne valóban a...

A szerelem lenne valóban a legjobb fogyasztó módszer?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy kis súlyfeleslegem,de mióta szerelmes vagyok,kezdek a normális súlyomhoz közelíteni,pedig semmit sem csinálok.

1hónap alatt normális,hogy 10kilót fogytam?Kb ennyi is volt a súlyfeleslegem,tehát nem több...


2013. ápr. 6. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, jó esetben együtt jár vele valami olyan tevékenység, ami hatékony testmozgást jelent :P

Na, de amúgy én úgy gondolom, hogy ha szerelmes az ember, akkor tudatalatt is próbál arra törekedni, hogy jobban tetsszen a másiknak, pl azzal, hogy karcsúbb lesz. Viszont ettől még a szerelem nem fogyókúra, csak motiváció a fogyáshoz.

2013. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így visszagondolva, igen, az!
2013. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lehet,hogy nem vetted észre,de mondjuk elhagytad a rossz szokásaidat,amik a súlyfelesleg felszedéséhez vezettek.
2013. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A szerelmi csalódás még jobb!
2013. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

valszeg sokszor pörög be a szíved 180ra mostanában,ami égeti a kalóriát rendesen.

eszement:).

2013. ápr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, a szerelem. Hát hogyne, ezt biztosan sok millió emberen lehetne bizonyítani, csak rajtad kívül soha senki nem szerelmes..
2013. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én, amikor elkezdődött egy szerelem az életemben, egyszerűen annyira izgatott voltam, hogy nem tudtam rendesen enni, nem is voltam éhes, pár hétig ez ment és fogytam :-)
2013. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az elején fogysz, csak amikor már biztos a párkapcsolat, akkor elengedi magát az ember és jönnek a kilók.

A szerelmi csalódás jobb fogyasztószer, ismerősöm a válásakor 25 kilót fogyott.

2013. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Egész kedves mosollyal az arcom olvasgatom ahogyan a koplalást körülírjátok (szerelem miatti izgalom, szerelmi csalódás miatti koplalás) bizony, a koplalás már csak olyan, hogy ritkán nő közben az ember testtömege.


A végeredmény pedig Ó fantasztikus, legjobb az emberi testnek egy kis éheztetés, ezért voltak híresek mindig is a wellness munkatáborok. Híres táborok voltak a Szovjet Unió területén, Lengyelországban, még drága hazánkban is! És a régi szép időkben nem is volt olyan nehéz bejutni ezekbe, nagyon támogatták az emberek fogyását, nem is volt elhízás járvány.

2013. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Gondolom, te télen-nyáron, egészségesen-betegen, fizikai terhelés mellett és anélkül is állandóan ugyanannyit eszel. Van, amikor a szervezet jelzi, hogy most nem kell annyi. Tipikusan, amikor influenzás az ember, alig eszik, viszont rengeteget iszik. Miért? Mert a szervezetnek könnyebb, ha nem kell még a vasárnapi ebédet is megemésztenie. Valamennyit nyilván eszik az ember olyankor is, de az a pár nap más módon működik, mint a többi. Vannak az ember életében szakaszok, amikor kisebb a testsúlya, máskor felszed pár kilót. Szerintem ez belefér, és nem jelenti azt, hogy valamelyik állapot nem normális. Ehhez persze kevesebbet, illetve többet kell enni, mint amennyit felhasznál a tested. Ha valaki szándékosan koplal, az más. Akkor jelzi a szervezet, hogy kéne kaja, ő viszont nem viszi be.
2013. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!