Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 6 hete szültem, szeretnék 10...

6 hete szültem, szeretnék 10 kg-tól megszabadulni. Már 2 hete elhagytam a kenyeret és az édességet, még mérlegen nem álltam de nem is érzek semmi változást. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Szoptatni nem igen tudok, mert mire a fiam rájött volna a technikára addigra elment a nagy része, tehát már ezen nem aggódom.
2013. aug. 6. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szépen lassan kezd el tornázni,nem megerőltetve magad,nehogy valamilyen sebednek baja legyen.

Tészta helyett zöldség,kerüld a zsiros,cukros dolgokat.

És ne siettesd,csak lassan,mert csak lógni fog a bőröd ha hirtelen fogysz.

2013. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi fehér lisztes dolog,se cukor,de zsíros,olajos ételek,inkább sok zöldség,gyümölcs,hal,csirkemell,ne egyél sok sertést,marhát,igyál meg napi 2 liter folyadékot,cukormentes tea,illetve víz formájában,ha tésztát szeretnél enni,akkor durumtészta,étolaj helyet olívaolajat(de csak ha nagyon muszáj),kevés szénhidrát,sok fehérje.

Natúr zabpehely,natúr joghurt,kemény sajtok,stb.

Sok sikert! :)

2013. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most még a babának szenteld az energiádat, ne a fogyásra. Szép lassan úgyis helyre áll majd a súlyod. Én ilyenkor nem is tudtam magamra gondolni, csak a kis drágámra. Bár ez biztos mindenkinél máshogy van!
2013. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!