Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Vettem Update majonézt, de...

Vettem Update majonézt, de összehasonlítottam az itthoni Lidl-össel. Létezik, hogy utóbbi még jobb is mint a drága Update-s?

Figyelt kérdés
A Norbis finomított napraforgóolajból van, a másik repceolajból (80%!!!), és cukorból is csak fele annyit tartalmaz. Ekkora kamu lenne ez a sok Update termék?
2014. júl. 20. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy kamu. Kell a bevétel Norbinak!
2014. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
na kezded kapiskálni...
2014. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy drága vagy agyonreklámozott, még nem lesz feltétlenül jó is. A Cien naptej is jobban bevált, mint a márkás társai.
2014. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamu hát! És demagóg: pont a múltkor volt facebookon, hogy 150 g-os "papa piskótát" hirdettek 700 valamenyi forintért azzal a címszóval, hogy közel áll árban egy átlagos baba piskótához, de mennyivel egészségesebb.


A baba piskóta sem egészségtelenebb, ha nem eszel meg belőle pl. 150 g-ot egyszerre, viszont 300 g 200 forint kb. valahogy így.

2014. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hát! Nekem az ásványvíz tünt fel, több az össz. oldott ásványi anyag a sima Sprarosban, mint az Updateben...
2014. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sajnos ez igaz. Ha pedig mégis kevesebbet tartalmaz valamelyik, annak az íze bűn rossz, vagy több benne az adalék, mint az ehető alapanyag. Érdemesebb inkább összetevők alapján összeválogatni az élelmiszereket, még ha Norbi diétával próbálsz is fogyni.
2014. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!