Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Érdemes frissíteni? (Többi lent)

Érdemes frissíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, nemrèg kijött a Norbinak az új update-je(az 1.0.7-es verzió ès nem találtam sehol a changelogot. Milyen frissítèsk vannak benne? Kijavították azt az achiewementes bugot(ahol crashelt a játèk amikor megkaptad a:"foggy le 50kg-t egy nap alatt" achiewmentet)? Ès van új item benne? Redditen azt írták, hogy ez lesz az eddigi legnagyobb update

. Azt hallottam kijavították a lopakodás rendszert. Szóval, szerintetek èrdemes frissíteni?


2014. aug. 25. 22:49
 1/4 anonim válasza:
Hát ez poénnak szántad? Hát akkor hehehe hahaha ,meg ezt egyedül találtad ki vagy segítettek benne de gratulálok hozzá csak így tovább :) és az "achiewment"-et azt achievement-nek írják jobb helyeken.
2014. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem Updateld mert új köldetések és ácsimmentek vannak benne.Van egy olyan is hogy költs el napi 30.000 forintot 1 héten keresztül.Nem nehéz és sok pontot is kapsz.Na mind1 nem spoilerezek.
2014. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jóóóóó :-D :-D :-D

FRISSÍTS!!!

2014. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mennyi helyet foglal?
2014. szept. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!