Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Délelőtt szénhidrát, délután...

Délelőtt szénhidrát, délután fehérje. Fogyott már le így valaki a nélkül, hogy tornázott volna?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
torna nélkül soha nem fogsz lefogyni. és az elgondolás is rossz. a fehérjét folyamatosan kell adagolni a nap folyamán közel egyenlő mértékben. a szénhidrát pedig inkább a délutáni időszakra időzítsd. persze nem süti hanem zab (teljes kiörlésű) és hasonló lassú felszívódásul összetett szénhidrát formájában. Edző
2015. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minek szenhidrát? csak rost formajaban kell szenhidrát pl: zöldsegek salata.

feherjét meg zsirt egyel. garantalt a fogyas.

tojas husok sajtok turo zoldsegek halak avocado ezeket edd.

2015. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szenhidratot kell ennem mivel szoptatos anyuka vagyok. Nem akarok drasztikus dietaba kezdeni viszont nagyon le szeretnek fogyni. A cel minusz 8 kilo. Nem veszes, de nagyon nehez :( igazad van Edzö es ez alatt a par ora alatt megtalaltam a legmegfelelöbb tornat. Legalabbis egyenlőre: Norbi duci trening. Nem nehez megis megmozgat es megizzaszt. Ez a lenyeg. Nem igaz?
2015. márc. 2. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szoptatós anyuka vagy akkor meg ne diétázz kezdetben elég az hogy mozogsz és szemét kajat nem eszel.
2015. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szoptatós anyukaként miért nem szénhidrát diétát csinálsz? a legnagyobb hülyeség, amit most készülsz tenni
2015. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andush95 válasza:
Szerintem a Norbi duci tréning nagyon jó. Én is azt csinálom. Délelőtt szénhidrát kell mert szükség van az energiára, délután pedig fehérje (egyébként ezt Norbi is elmondja minden torna elején). Fontosabb, hogy MENNYIT! Ez esetben nem a minőség, hanem a mennyiség számít. Én anno 90 napos diétával leadtam 3 hónap alatt 30 kilót, intenzív tornával együtt, és mindent még1x MINDENT ettem. Francia krémest is. De mindig betartottam a 80%os szabályt!
2019. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!