Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A norbi duci tréning hatásos?

Majamaja kérdése:

A norbi duci tréning hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves vagy lány, és kb.90 kg. Mit gondoltok a youtubon megtalálható Norbi féle duci tréning módszerrel és diétával tudnék fogyni?

2015. jún. 23. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szia, természetesen igen.. Még fiatal vagy csak annyi kell hogy te is akard.. Mindegy milyen tornát csinálsz csak csináld.. Mellette pedig figyelj oda a kajádra, kevesebb kenyér,édesség,cukor..nem kell halálra eheztetned magad,csak mást enni mint eddig.. Ha Ennyi évesen elkezdesz életmódot váltani és rendszeresen tornázni 20 éves korodra ugy fogsz kinézni mint egy bikini modell.. DE az elején nehéz lesz mert a súlyodból látszik h nem sokat sportoltál eddig..a másik meg mivel otthon élsz gondolom nem te főzöl így ugyan azt kell enned amit otthon az egész család.. Ha megtehetitek kérd meg a szüleid h amikor valami nagyon nehéz durva kaja van akkor neked csináljon csirkemellet(nagyon gyorsan elkészül és jól lehet fűszerezni) ha a többiek sült krumplit esznek te egyél rizst.. Ez a két étel lesz a barátod..a rizs és a csirkemell.. egyél sok zöldséget.gyümölcsöt.. És ne kezd el elhagyni az edzéseket..a legtöbben elkezdik aztán ráfogják h nékik nincs idejük a tornára.. Pedig mindenkinek van napi 15-60 perce aki akarja..szivvel csináld, ne csak úgy félvárról,amennyit izzadsz annyit fogsz fogyni(nem szó szerint de amilyen keményen edzel) esetleg íratkozz be zumbára vagy hasonlóra egyik ismerősöm heti 1-2-3 alkalommal jár és kezd meglátszani rajta.. Persze otthon is meg tudod csinálni ugyan azokat viszont kicsit könnyebb ha van egy fix időpont mert akkor nem tudod halogatni h majd picit később csinálom meg aztán meg á ma már késő van majd inkább holnap megcsinálom a mait is és végül könnyen hanyagolni kezded.. Nagyon meg lehet szeretni ezt az életmódot majd azt ehetsz amit akarsz mert tudod h mennyit "búnöztél" és másnap lefutod az edzőteremben..megettem egy pizzát tegnap? Ok! Akkor ma többet futok.. Sok sikert..rajtad múlik h akarod-e..az első hónapban még csak te veszed észre hogy fogytál,a másodikban a családod meg akik közel vannak hozzád a harmadikban meg mindenki aki ismer látni fogja rajtad..
2015. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
..csak Nehogy félreértsd.. 1-2 év alatt is szépen le fogsz fogyni..nem kell 20 éves korodig várni..
2015. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hyuug válasza:
Norbi... pf.23 kilót fogytam 13 évesen 5 hónap alatt,úgy hogy nem ettem olyat amiben cukor volt és sok zsír,csak könnyű kajákat és este egy laza torna... ennyi az egész,nem kell túldramatizálni.Hétvégenként pedig sokszor keveset. 18/F
2015. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én 14 évesen voltam 75 kg, mára, 18 évesen már csak 55.:) Ha hetente 4-5 órát rászánsz egy kis mozgásra, illetve odafigyelsz a táplálkozásra, akkor minden oké lesz. A türelem pedig nagyon fontos, nekem fél év után indult be a fogyás. Azóta is áldom azt, aki bevezette a mindennapos tesiórákat! :D Sőt, személyi edzőnek készülök. Nagyon rá lehet kattanni a mozgásra, csak kitartás kell hozzá. Eleinte szenvedni fogsz, mint a kutya, de hidd el, megéri. Sok sikert! :)
2015. júl. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat és jelentem : 10 kg mínusz :D
2015. nov. 22. 13:54
 6/8 secret. válasza:
Nagyon ügyes vagy csajszi! Gondolom azóta több is lement. Nagyon gratulálok! :)
2016. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És hogyan csináltad?
2017. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó volt a ducitréning? En is szeretnem kiprobalni. A kaja egeszseges, karcsu is vagyok de valami mozgas kene a hetkoznapjaimba, mert sajnos fel kellett hagynom a kondizással. Köszi a választ! :)
2017. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!