Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy fogyjak combról?

Hogy fogyjak combról?

Figyelt kérdés

Combról hogy tudnèk rövid időn belül fogyni?

Ès hasnál ha pl.befeszítem,ès érzem hogy kemèny,akkor az izom?Esetleg arról a felesleget hogy tudnám "eltávolítani"?


2016. nov. 11. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod irányítani, honnan fogyj.
2016. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogyni egyenletesen fogsz.
2016. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te fel magadnak a kérdést :

tudod irányítani, hogy hova hízzál? Nem? Na akkor ugyanez a helyzet a fogyással is. Amiatt pedig véletlenül se érezd rosszul magad,hogy itt már milliószor megkérdezték ezt...

2016. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kezdj kevesebbet, de gyakran enni. Ha néhány kiló lemegy rólad két-három hét alatt, és észreveszed, hogy a felesleges a combodról jön le inkább, akkor a combodra vagy hízékony. Ha nem a combodról jön le, hanem mindenhonnan, akkor menj el futni.
2016. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,mindenkinek😊
2016. nov. 14. 18:03
 6/7 anonim válasza:

Fogyni sajnos hosszú távon nem lehet könnyen, de ha kitartó vagy akkor bármi sikerülhet. Pl én futóbadon fogytam, de ez attól is függ hogy milyen géneket örököltél.

Sportolj! A futás, kondizás is segíthet. Remélem segitettem, ; )

2016. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a baj vele hogy nem te iranyitod a fogyast!Est azt nem lehet hogy csak onnan
2016. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!