Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ti melyik update termekelet...

Ti melyik update termekelet szoktatok venni, melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy sok termekuk tulzas , de vannak eleg jok is,amik nagyon hasznosal a lowcarbhoz es nemelyik termelben szoja sincs. Ti hogy vagytok veluk?
2017. jan. 12. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy véletlenül akad köztük viszonylag jo termek is, de inkabb lemondok róla, minthogy annak a szélhámos sóhernorbinak a zsebét tömjem. Updát nelkul is tökéletes, finom, egészséges étrendet sikerült összeállítanom, és mesesen olvadnak lefelé a kilók.
2017. jan. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően én sem értem azokat akik mindent ott vesznek (bár nekem nincs bajom velük,főleg Rékávall nem)

Én akkor szoktam náluk vásárolni amikor nagyon kívánok valamit és azt otthon én nem tudom megcsinálni vagy épp időm nincs rá.

Pl.pékáruk,sütik-ezek szerintem isteinek náluk.

2017. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Up-date Norbi ledarálva.
2017. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hívek jönnek lepontozni :)

Hagyd a csudába Nojbiékat, és egyél alapvetően normálisan, egészségesen, és tökéletes hatást fogsz elérni!

2017. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jah nem akarok én fogyni. 160 centisen kerek 60 kiló vagyok feszes vékony izmokkal. Egyszerűen csak egy kiváncsi kérdés volt ki mit használ onnan (update témakörben kérdeztem direkt). Nem úgy kell elképzelni ,hogy én nagy update fan vagyok, de mivel én a szenhidrát kisebb mértékű bevitelére figyelek az étkezéseim során ,és ahogy az egyik válaszoló is megválaszolta , én is csak akkor megyek oda enni valamit , ha esetleg valamit megkívánok és akkor ott azt eltudom érni ch csökkentett formában. Főleg ,hogy kisebb városban élek itt nincs sok lehetőség , vannak a coop boltok, lidl,aldi ezekben nem igen kapható olyan féle ch csökkentett dolog ami nekem megfelelne.
2017. jan. 13. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Akkor menj ki a mezőre kapával, kaszával és dolgozd ki a beledet, utána nem fog érdekelni az a szaros ch se! Örülsz, hogy luk van a sggeden és rendesen ehetsz!
2017. jan. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hetkoznapi fusztraciodat ne itt vezesd le , kerlek.
2017. jan. 14. 12:35
 8/10 anonim válasza:
A kedvenc termekelem a száraz lepárlásos butilacetátos hormontablettás feltámasztós diétás kólaìzű gluténmentes műzliszelet
2017. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Uhh, szegény kérdező egy darab normális választ se kapott :D

Én nem értem ezt a Norbi-utálatot, szerintem azt sosem mondta, hogy kizárólag az ő termékeivel lehet lefogyni, de ha már van lehetősége, csinált magának egy jó üzletet a lustább embereknek, akik nem akarnak időt ráfordítani, hogy maguk állítsák össze az étrendjüket, pénzük viszont van. Én úgy fogytam le az update-rendszerrel, hogy csak nagyon elvétve vettem az ő termékei közül, de persze arra se lett volna szükségem...

És hogy a kérdező kérdésére is válaszoljak, nekem az a túrós-barackos papucs jön be a legjobban! :D

2017. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen en se ertem miert utaljak ennyire. Elvegre kimkndta sokszor hogy az o termekei nelkul is lehet fogyni es o csak ezzel segit azoknak akik nem birnak lemondani ezekrol a termekekrol. Es lehet neha tultolja a marketing dumat meg sok termek mar tulzonak hat de hat o ezt sajat maga epitette fel. Eltudom nezni neki. Nem senkinek a kis rokona,nem az olebe hullot. Felepitette. Annyira en se mondanam nagy fannak magam ,de sok dolgot meg lehet venni dietasan ha epp olyat kivanok meg. Es eleg finomak is.


Mondjuk azoskt mar en se ertem akik ugy akarnak fogyni hogy egesz nap update kajakat esznek. Mert a peksuti attol meg peksuti marad.

2017. febr. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!