Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Norbi Update termékektől...

A Norbi Update termékektől lehetséges a menstruáció késése?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve csak az Update termékeket fogyasztom nap mint nap. Azóta a menzeszem rendszeresen késik. Most is már 2 hónapja nem jött meg. Szerintetek ez lehetséges az étrendem miatt? Mit tanácsoltok? Esetleg valakivel történt már hasonló dolog? 15 éves vagyok.

2017. jan. 20. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Légyszi mond, hogy ez trollkérdés. MONDD, HOGY AZ!!!
2017. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne az?
2017. jan. 20. 10:02
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
ne tomd magad szarral. es szex kozben vedekezz vagy menj el hormonalis vizsgalatra.
2017. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom diétázol. Szerintem vagy keveset eszel vagy nem viszel be minden szükséges tápanyagot ezért késik.
2017. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Fú, kislány... ez most tényleg fájt.
2017. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én nem csodálkoznék rajta, amennyi mesterséges adalékanyag és szójaszármazék van bennük... Miért furcsa egyeseknek, hogy a táplálkozás kihat a hormonrendszerre?

Persze lehet attól is, hogy valamilyen tápanyaghiányod van, vagy túl sokat fogytál.

2017. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Szedj vitamint.
2017. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Persze, terhes leszel Norbitól, ha sok ilyen terméket eszel.


Komolyra fordítva:


15 évesen számos dologtól késhet a menstruációd.

- még nem végleges, ingadozó hormonszintek

- stressz

- túl alacsony testtömeg: ez akkor is bekövetkezhet, ha nem Norbi sz.rjaival fogysz, hanem máshogyan. Ha túl alacsony lesz a testtömeged és testzsírszázalékod, akkor a szervezeted átbillenti a vészkapcsolót, és a túléléshez nem szükséges folyamatokat szépen leállítja. Így pl. a menstruációt, hiszen minek kéne termékenynek lenned, ha éppen az éhhalál szélén vagy?

- nem tudom, mit takar pontosan, hogy fél éve csak update termékeket eszel, de ha nincs minden nap fehérjében gazdag (főtt) ételed, akkor hiánybetegségek is kialakulhatnak.

2017. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsónak: Nem fogytam túl sokat, max 3 kg-ot, nem is a fogyás volt a célom, hanem hogy egészségesebb legyek, de akkor ez szerint nem vált be. Főtt ételt minden nap eszek, ritkán van olyan nap, amikor nem. Úgy értettem, hogy minden nap eszek valamit, ami Update, pl kenyér, shake, péksüti,...
2017. jan. 20. 14:41
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Alapvetően az Update termékekkel nincs baj. Az hogy egy nap megeszel egy Norbi-féle kakaós csigát attól semmi bajod nem lesz (egyébként tényleg egészségesebb mint a hagyományos). Viszont valami kihat a hormonháztartásodra. Nem lehet, hogy mikor elkezdted ezeket enni azzal egy időben elkezdtél kevesebbet is enni? Sokat segítene ha leírnád, hogy milyen magas, hány kiló vagy és miket szoktál enni egy nap.
2017. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!