Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ez mekkora kamu mar hogy a...

Ez mekkora kamu mar hogy a legnagyobb osszetevo a BUZAFINOMLISZT a update pektermekekben?

Figyelt kérdés
Minden pektermek,kenyer stb elso osszetevoje(ami a legtobb mennyiseget jelenti osszetevok kpzul) az a buzafinomliszt amit elvileg fogyokuraba nem igen szabad es norbi is tilt. Viszont gondolom ez olcso. Ertem hogy a ch t mas osszetevokkel leviszi de hat a feherliszt az feherliszt marad,nem?
2017. febr. 3. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt...ideje ráébredned, hogy az update csak egy ordas nagy kamu!
2017. febr. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
norbi szerint...részvétem...
2017. febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
A legnagyobb kamu, hogy a fehérliszt nem egészséges.
2017. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

"a feherliszt az feherliszt marad,nem?!

DE!

Ráadásul halálhoz vezet fogyasztása!

Aki egész életében fehérlisztes kaját eszik, bizony, előbb-utóbb meghal!

2017. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb sajnos mindenki meghal.
2017. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
47%
Egyél sertéspörköltet, száraz kolbászt, csülkös babgulyást, marha rostélyost, esetleg néha birkapörköltet. Ez az igazi update, nem a sok kamu sz*rság.
2017. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
legalább nem cukor(hisz tudod olyan mint a kokain):D
2017. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha nulla szénhidrátos diétát folytatsz, akkor ez gond, igen. Ezt leszámítva viszont ezek a termékek szerintem nem mindennapi reggelire vannak kitalálva. Inkább csak ha megkívánsz egy péksütit, akkor is legyen "egészségesebb" forma, amihez nyúlhatsz.

Viszont ennyi erővel fele annyiért tudsz venni az Aldiban/Lidlben szénhidrát csökkentett pékárut.


Akárhány komolyabb diétát megnézel, egyik sem mondja azt, hogy a pékáru fú de egészséges. Bármilyen lisztből is készült, tápanyag kevés van bennük, elveszi az értékes anyagok elől a helyet, alig hasznosul. Ez nem jó.


Én azt mondanám, hogy alapvetően "saját termékekkel" kell megpróbálni lefogyni. Szénhidrát minimalizálás, kis adagok és rengeteg friss, nyers zöldség, fehérjedús ételek, vörös/szárnyas húsok, hal, stb. Ha kicsit utánajársz saját szénhidrát csökkentett péksütit, vagy akár csokitortát is tudsz sütni magadnak kókusz/mandula lisztből, valamilyen édesítőből, cukormentes csokiból és akkor legalább tudod mi van benne...

2017. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lisztekbol tudnal otleteket mondani? Zablisztbol jokat tudok sutni palacsintakat meg gofrit, de ha volna valami egeszsegesebb liszt amivel osszetudnam keverni a zabpehelylisztet,es letudnam vinni a ch tartalmat, es suteshez is hasznalhato annak nagyon orulnek.
2017. febr. 20. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Én édes sütit és palacsintát kókusz, illetve mandula lisztből szeretek sütni. Nekem ezekhez illik az íze.

Sósat szezámmag lisztből, lenmaglisztből, útifűmaghéjból, tápióka keményítőből, de van még sokféle. Sokszor keverem. Ki kell tapasztalni, hogy kinek milyen arányú keverés jön be ízre, állagra. Ha megnézel egy alacsony ch tartalmú lisztkeveréket egy bioboltban az jó támpont, hogy miket érdemes variálni (nem éri meg megvenni a keveréket).


Viszont kiemelem, hogy az otthoni sütizés sem lesz egészséges, attól hogy egy kicsit egészségesebb, alacsonyabb szénhidráttartalmú alapanyagokból rakod össze. Érdemes így is minimalizálni a fogyasztását. Én csak azt mondom, hogyha valaki éppen diéta alatt döglik egy sütiért, akkor érdemes átformálni és megsütni saját magának, így legalább 100%-ra tudja mi van benne. A mai világban pedig szinte minden termék elérhető, nem érdemes "éhezéssel" fogyókúrázni. Inkább az életmódra kell egy kicsit odafigyelni.

2017. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!