Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki segitene?! 😅

Valaki segitene?! 😅

Figyelt kérdés

Egy hettel ezelott felszedtem 1kg es ez engem nagyon aggazt hogy megint fel kiloval tobb vagyok mint multkor tehat 2het alatt hiztam 2kilot ami nagyon durva😕 Pedig mostanaban direkt a hizas elott puffasztott kenyeret ettem,gyumolcsoket,zoldsegeket es megis csak hizok... es mostanaban a hasam mintha nem birna egy pici etelt sem felpuffad eves utan,es szinte mar faj ahogy huzodik a hasam es nemtudom hogy mi miatt!😕

Ma is megettem reggelire egy kiflit es nagyon felpuffadtam tole pedig azert reggeli es hat annak nemkene ennyire hizlalnia es nem is megy le a hasam.

Elkezdtem edzeni a hasamra de semmi nemlatszik belole😕 Nemhiszem hogy a stressz miatt van mert ezt olvastam hogy a stressz miatt is hizhatunk hirtelen de igazabol nem vagyok stresszes csak nagyon ritkan igy nemtudom hogy mi okozhatja😐

Ugyhogy mar nincs mas valasztasom akkor nekiallok fogyozni ugyhogy legyszi irjatok valami jo fogyokurakat amiben sok gyumolcs van🙂



2017. febr. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha az Update módszer érdekel, vedd meg Norbi könyveit, és cselekedj az ott leírtaknak megfelelően!
2017. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom lany vagy..esetleg a ciklusod miatt nem lehet a "hizas" es a puffadas? Sok nonek vizet tart vissza a szervezete ,es puffad stb a mensi elott nehany nappal (aker 1 hettel korabban is elkezdodhet).

Amugy hasizmozas nem lesz jo a puffadasra, teljesen mas modszer hasznalatos az emesztes elosegitesere...az fogyokuraval nem fog lemenni. A sok gyumolcs, zoldseg meg szenhidrat is puffasztaht egyebkent...meghozza elegge rendesen, ez inkabb dieta hiba...vagy a ciklus..majd eldontod.

Amugy az sem mindegy hogy puffasztott rizsbol mennyit eszel, mert 100 g puffasztott rizsben majdnem 2x annyi kaloria es szenhidrat van mint 100 g kenyerben! Tessek lemenri a mennyiseget amit megeszel, mert akar kaloriat, akar szenhidratot szamolsz, pontos adatok nelkul nem tudod mibol mennyit fogyasztottal.

2017. febr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy? :D


Én akkor puffadtam meg húzodott a hasam:)

2017. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-2 kiló 1 nap alatt is feljöhet, hízás nélkül. A víz s a szervezet már csak ilyen.

A puffadás sem hízás.

Az edzés hónapok alatt látszik, hasazástól pedig nem fogysz.

2017. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A helyesírásod az odabasz rendesen!
2017. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!