Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan tudnék fogyni? 159cm...

Hogyan tudnék fogyni? 159cm 52kg vagyok. Dagadtnak/husisnak számítok? Mennyit kellene fogynom? 16/L

Figyelt kérdés
Én megvoltam magammal elégedve. Nem tartottam magam daginak/husisnak. De pár hónapja az osztálytarsaim állandóan gúnyolódnak rajtam, hogy milyen dagadt vagyok. Fogyjak le. Alaktalan vagyok. Malac olba való. Stb... Nagyon kellemetlenül érzem már magam.. és mindenáron fogyni szeretnék.

#osztálytárs #érzés #kellemetlenség #gúnyolodnak #fogyjak le
2017. febr. 26. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Az én barátnőm pontosan ennyi, és 160 centi, és ez sehol sem dagadt...
2017. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Képet...
2017. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz küldeni egy képet (akár privátban?) mert nem tudom. Én voltam már ugyanannyi kilóval hájasabb és izmosabb is.

17/l

2017. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Most mondom, hogy bármennyit fogsz, ugyanúgy fognak csúfolni. Azért tudom ezt előre, mert NEM vagy kövér, teljesen normális a súlyod, tehát nem azért mondják rád, hogy kövér vagy, mert tényleg az vagy, hanem azért, mert látják, hogy ez bánt téged. És kizárólag bántani akarnak.

Nyugodtan legyél elégedett magaddal, mert veled semmi baj nincs, csakis velük.

Ha nem foglalkozol velük, és kineveted őket, ha csúfolni próbálnak, akkor egy idő után le fognak szállni rólad.

2017. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Tökéletes az alakod, az osztálytársaid nem normálisak...nehogy elkezdj emiatt fogyózni!

Sportolj, tornázz esetleg, de ezekkel az arányokkal csak is csinos lehetsz ;)

2017. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.😙 megörültem, hogy ti nem tartotok daginak. Ment a zöld mindenkinek
2017. febr. 26. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy az, pont ideális a súlyod. Ha a nyilvánvalóan éretlen osztálytársaidra hallgatsz, akkor holnap már kék a hajad, vagy ilyesmi.
2017. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen én is ekkora voltam, és inkább vékonynak számítottam (a szüleim, nagymamám szerint túlságosan is, de ez más kérdés). Szerencsére az én osztálytársaim normálisak voltak. A tieid csak szórakoznak veled.
2017. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Pufi??
2017. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
jajj istenem, dehogy vagy!!
2017. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!