Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintek napi 45+40 perc...

Szerintek napi 45+40 perc mozgással fogyhatok fél év alatt 25kg-ot?

Figyelt kérdés
Az első 45 perc az egyhuzamba a duci torna a másik 40 az 20+20 perc szobabiciglizés.Sajnos volt egy nagyon csúnya térdtörésem+szalag szakadásom egy féléve így miven nagyon lassan kezdet gyógyulmi bődületesen sok kilót szedtem fel magamra.Soha nem voltam sovány de átlagban egy 80 kg körül voltam.Soha nem mozogtam valami sokat.Jelenleg 15 éves fiú vagyok és 105kg.Szerintetek összejöhet persze ha odafigyelek az étkezésre is?

2017. febr. 28. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán összejöhet, igen, ez elég reálisnak tűnik, persze oda kell tenni magad. Az elején még főleg egyszerű lesz, most még bizonyára elég rendes kalóriaigényed van, főleg mozgással...

De ha kicsit tovább tart, azzal sincs semmi gond, persze. Sok sikert!

2017. febr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 180cm vagyok
2017. febr. 28. 00:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. febr. 28. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak figyelj hogy ne vidd tulzasba mert hamar felfogod adni es/vagy megutalni.
2017. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb súlyból könnyebb és gyorsabb fogyni,mint a vékonyabbaknak. Valószinűleg,ha odafigyelsz az étkezésre, nem eszel édességet és nem iszol cukros üdítőket (gyümilevet sem!) akkor simán fogyni fogsz. Ha még rá is tornázol,tuti a siker. Én szurkolok!
2017. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!