Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tudnátok nekem olyan fogyókúrá...

Tudnátok nekem olyan fogyókúrás ötleteket mondani, amik HASZNOSAK is?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 17:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A lényeg a testmozgás és a kiegyensújozott változatos étrend. Nem kell megszakadnod abba hogy futsz meg fekvőtámaszozol ez hülyeség. Én a munkámból adódóan rengeteget sétálok. Kb napi 25 km-t és higyj nekem ennél nincs jobb. Ezek zöldséget is meg húst is, szalonnát meg sonkát is és édességeket is de nyílvan nem viszem túlzásba a hízlaló ételeket. Legyél mérsékletes és maradj az arany középúton. Annak nincs értelme hogy sanyargatod magad és lelkileg is megtörsz. Él egészségesen és boldogan ennyi a lényeg :)
2017. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód és megfelelő mozgásmennyiség.

Sok sok folyadék, fehérhúsok, zöldségek sütve főve párolva vagy nyersen, gyümölcsök, tojás, hal, diétás levesek fogyasztása.

Cukros, szénhidrátdús, zsíros ételek kiiktatása.

Heti több alkalommal pulzusszámnövelő mozgás.

Rengeteg kérdést találsz itt hasonló témákban rengeteg hasznos válaszzal. Tessék böngészni. Sok sikert neked.

2017. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ebédhez igyál almaecetes vizet.
2017. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remélem sokat fognak segíteni ;)
2017. márc. 17. 06:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Napi 2*5gramm kreatin és minden edzés előtt fél órával 3-5gramm beta alanine.
2017. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ami01 válasza:
Fogyni csak úgy lehet ha kevesebbet eszel!Ennyire egyszerű, csak a kivitelezés picit bonyolultabb! :)
2017. márc. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A testmozgás megvan, napi 5 tesiórával.... a kevesebbet evésről van,hogy semmit nem eszek egy nap. Amúgy melyik hasznosabb a futás vagy a gyaloglás?
2017. márc. 21. 06:19
 8/12 anonim válasza:
Akármit mondanak az okos fogyiguruk, az egyszerű igazság az: ha sokat eszel+sokat lustálkodsz hízol, ha mértékkel eszel+rendszeresen mozogsz fogysz. Kevesebb energiát kell bevinni étel formájában mint amennyit leadsz. Javaslom hogy menj el egy olyan edzőterembe ahol jól esik a mozgás, mert mozgás nélkül nem ér semmit a diéta! Sok sikert!!
2017. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A leghatékonyabb fogyókúrás módszer!

Ehetsz bármennyit, bármikor, csak ne nyeld le!

2017. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én a kalóriaszámlálós módszert használom. Van egy nagyon jó, hasznos oldal, a


www.kaloriabazus.hu


Itt beregisztrálsz, megadod a korod, a testsúlyod, az életviteled. Meg adhatod, hogy mi a cél. A testalkatod 60-65 százalákban az étrendedtől függ, 35-40 százalékban függ attól, hogy milyen testmozgást végzel. Vannak nagyon jó alakformáló tornák fent a neten ma már. Ha veszel egy grammérleget, ami kb. 3-5 ezer forint, akkor pontosan fogod tudni vezetni, miből mennyit ettél egy nap.


1 jó tanács! Ha torkosabb vagy és szeretsz sokat enni egy nap, akkor ajánlom a szétválasztó étrendet, és akkor az ételtípusok szétválasztásával nem kell éhezned.


Hát ennyi... Üdv!

2017. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!