Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az izo whey zero biotech vagy...

Az izo whey zero biotech vagy az update shakek a jobbak fogyashoz?

Figyelt kérdés
Nincs tul sok izom rajtam viszont súlyfelesleg annál inkabb. Most kezdtem sportolni futok es gyakoatokat csinalok itthon, figyelek az etrendre de azt olvastam jol jonne hozza kiegeszito. Az updateet szoktam latni sokaknal instagramon hogy magaban isszak vagy zabpehelyhez, barmihez keverik. Az izo whey tudom hogy feherjepotlo de itt ki is merul a tudasom😀😀 megkoszonnem ha segitenetek nektek melyik valt be jobban :) melyiket szeretitek.

2017. máj. 9. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Nem ez határozza meg a fogyást.

Személy szerint inkább eszem rendes ételben fehérjét, az nagyon bejön.

2017. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Update feherje 50-60%ban tartalmaz feherjet,mig egy rendes gyarto feherjeje pedig 80%ban. Raadasul a norbis dolgok osszetevoi eleg "olcsok" es rossz minoseguek. Meg a norbis dragabb mint egy vilagmarka feherjeje. Csak marketing az egesz.
2017. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
iso whey. gyorsfelszivodasu feherje. fogyokuraban inkabb a lassufelszivodasu lenne jo pl: kazein.
2017. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az update cuccok csak nevek de a többi az a hatás is a névvel van szoval sztem izo whey :D
2017. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amugy miért konkrétan iso whey? miért nem más? kutakodj kicsit utána itt : [link]
2017. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az update shakeben van ROST is,amit nagyon sokan elfelejtenek "diétázásuk" során. A rost lassítja a fehérje feldolgozását,ezért később leszel éhes,telítettséget okoz (főleg ha teszel bele pl egy kis chia magot). Lehet már nem aktuális,de én az update mellett döntenék
2017. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

na az utolsó válaszóló szépen bemutatta ,hogy működik egy norbi agymosott szekta tag :D szépen leírta a norbi mester szavait ,mint egy példás másodikos. Rost, ja a legminőségtelenebb hitvánny rostot berakta a fehérjébe, hogy kevesebb tejsavót kelljen, aztán szépen nektek betudja dumálni,hogy ez így nagoyn fa@sza. Fehérjébe tejsavó kell ,hogy legyen meg természetes édesítő esetleg. Norbiéba meg minden hitvány sszz@r van ,csak hogy valamiből álljon minél olcsóbban, aztán többszörös áron a sok hüüvlye tanítványa (már bocsánat) vegye őket.


Ennél az embernél nagyobb kókler nincs a világon. A 80 Ft értékű lisztjét árulja 1300 ftért , ami se nem jó,se nem egészséges. Szerencsére már egyre többen rájönnek ,hogy micsoda kókler a szerencsééétlen nejével együtt. MOndjuk akinek van egy kis esze annak már feltűnnik ,hogy egy egészségguru miért van disznóra hízva, meg hát nyíltan alkoholista már régóta..de megmagyarázza ,hogy a szeszben nincs ch ,ezért mehet nyugodtan...őszínte szava nincs neki, elég megnézni egy két videóját, a szemén látszik ,hogy kamu minden megnyílvánulása

2017. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Norbi agymosott szekta blablabla... nem neked irtam es pont nem erdekelt a velemenyed sem. A kerdezonek valaszoltam,nem kell egybol piszkalni a masikat. Nem vagyok Norbi fan,a termekeit is csak neha tudom megvenni (bolt hianyaban),de az elvei mukodnek! Nem fog fegyvert senki fejehez, hogy vegyek a termekeit.

Biotechet is szeretem nagyon. Ha nem hiszel a rostnak es nekem sem akkor igyad a protein shaket lenmaggal v chia maggal egyutt. Tapasztalni fogod sajat magadon,hogy sokkal tobb ertelme van ugy.

2017. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!