Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Galandférges diétánál hány...

Galandférges diétánál hány kilót lehet leadni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Friss hetilapcikkből az ötletet. A galandféreg-petéket tartalmazó kapszulákat nyel le a fogyózó, a férgek a bélben kifejlődve minden táplálékot felzabálnak. Később féreghajtóval űzik ki a feleslegessé vált lakótársakat.

2017. jún. 12. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Embertől függ. A féregfertőzések nagy része teljesen tünetmentes, és majdhogynem szimbiózisban élnek a kis társbérlőkkel az ilyen emberek, úgyhogy lehet, hogy semennyit.
2017. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Komolyan árulnak ilyen kapszulakat? Beteg...
2017. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Embereknek milyen ötleteik vannak ahelyett, hogy abbahagyják az értelmetlen zabáást...!
2017. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a galandférgek csak a fejlődésük végén jutnak el a belekbe, előtte átrágják magukat ide-oda, majd a tüdőből felköhögve, majd lenyelve jutnak az emésztőrendszerbe. Egyébként az agyba is felmehetnek, ahol komoly károsodást okozhatnak, még ha el is pusztulnak. Gondolom, nem akarsz agyműtétet a tetem eltávolítására.
2017. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez is egyfajta dekadens őrület lehet a zabálók között.

Régen még újdonságszámba érdekességként lehetett olvasni erről a friss táplálkozásmódról, ma viszont a legfrissebb Színes kéthetesben lehetett olvasni erről a lehetőségről. Ennek nagyobb az olvasótábora.

Nem tudtam a galandférgek életciklusáról, ezt nem írták a kéthetesben és suliban se mondták.

2017. jún. 12. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kerülhet az agyba és az izmokban ha borsoka(lárvajanak a neve) kerül az emesztorendszerbe.És ezekben a tablettákban nem a larva van(tudtommal). Átrágnia magukat pedig nem tudják az emesztorendszeren, mert rögzítő állkapcsuk van
2017. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de hogy a fenébe juthat valakinek eszébe egy élősködőt szándékosan a szervetbe juttatni? Beteg egy világ ez. Ennyire elkeseredni és ilyen eszközhöz nyúlni. Persze annak van esze, aki ezt terjeszti, a hülyékből a legkönnyebb megélni.
2017. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
parazitat enni csak mert lusta vagy mozogni es rendesen enni? pfff......
2017. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Inkább diétázz és mozogj. Én a közeledbe se mennék, ha tudnám, hogy férgek vannak benned. Lustaság csúcsa. Én keményen edzek az alakomért, eszembe sem jutna kapszula, pláne nem olyan, amiben férgek vannak.

Kérd ki erről egy orvos véleményét, ne bulvár szennyet olvass. Két érdekel, hogy sokan olvassák? Attól még nem lesz jó.

2017. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megkérdeztem a háziorvosomat és elképedve kérdezte normális vagyok-e. Úgyhogy már nem foglalkoztat a kérdés.
2017. jún. 14. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!