Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Horvátországban van update volt?

Horvátországban van update volt?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk nyaralni Horvátországba,azon belül is Zadarba és azt szeretném kèrdezni,hogy van e ott update bolt,meg olyan fagyizó/cukrászda,ahol lehet paleo sütiket/fagyit venni?
2017. jún. 28. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem nincs. legalább nyaralás alatt ne mérgezd magad hülyeségekkel.
2017. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon nem igazan arulnak ilyen egeszsegesnek marketingelt szemet mukajat. Rosszabb mint a meki kb.
2017. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cukor, tejmentes süti, fagyi minden városban van. A boltok (cukrászdák, sima boltok) 90%-a árul ilyen cuccokat. Amúgy a norbi updates cuccok tele vannak édesítőszerekkel, zsírral... A sima, cukros, nem teljes kiörlésű pékáru is egészségesebb, mint azok a cuccok.
2017. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Fogyni szeretnék,szóval muszáj ilyeneket ennem. :)

2017. jún. 28. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyel rendes minosegi etelt ne ilyen tobbszorosen feldolgozott ,feherlisztes, az eloallitasi koltsegnel 10xes aron tobbe kerulo update mukajakat. Jol van marketingelve, azt az olyanokon ,mint te keresi magat halalra az a ket kokler,holott amit arulnak a piacon levo legtragyabb osszetevokbol van kb. Egy fornetti,kfc,barmilyen halozat gyorskajaja jobb mint amit updateben lehet kapni.

Az meg hogy fogyokuras....ugyanolyan feherlisztes csak kevesebbet tesznek bele..na bumm..sok birka meg veszi holott otthon is meglehetne ezt csinalni hogy valamibe a feherlisztbol kevesebbet teszel bele..de ha mar updatebol is valamibol tobbet eszel mint 1 akkor mrg mar pont tok mindegy annak is.

A lisztjukon vagyok kihalva..feherliszt meg a merfezo szojaliszt..a 100 ftos lisztkevereket aruljak 1300ert a sok majom meg veszi azt orul maganak hogy updateelnek..szornyu vilagot elunk

2017. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni akarsz, akkor ne zabálj annyit. ennyi. update... röhögnöm kell
2017. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima kajabol olcsobban osszerakhatnal egy egeszsegesebb etrendet. Azt remelem vagod hogy attol hogy norbi ludingot eszel, csak a lelkiismeretednek lesz jobb, fogyni nem fogsz.
2017. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Update, pff.


160 centis magasságomhoz 17 kilót fogytam és a büdös életben nem vettem a számba ilyen hulladékot. nem ezen múlik.


Ráadásul nyár van, tenger mellé mentek, nincs is egyszerűbb, mint ott jól enni:

- saláták

- halak

- tenger gyümölcsei

- friss sajtok

- desszertnek, csemegének gyümölcsök

2017. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Az egyik barátnőm középiskolásan kezdett el Norbi update kajákat enni. Rengeteg pénze volt a családjának, abban nőtt fel, hogy mindent megvehet. Norbi Update édességeket, nutellát evett mindig desszertnek is, meg ilyesmik. Kellett néhány év, mire rájött, hogy pénzért nem vehet fogyást, nem fogyott semmit. Aztán elkezdett rendes ételeket enni, egészségesen táplálkozott, mellé edzett is valamennyit, és láss csodát, elkezdett fogyni.

Szerintem megér ennyi erőfeszítést, ha tényleg fogyni szeretnél. :)

2017. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De mit főzzek? Mert van egy csomó "fogyókúrás" ebéd,de olyan magas kalóriatartalmú. Valami tipp? Nagyon válogatós vagyok.:/
2017. júl. 1. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!