Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Még szoptató kismama vagyok,...

Még szoptató kismama vagyok, most 2 hónapos a kisfiam. Szeretnék még 10 kilót leadni. Norbi update diéta vajon hatásos?

Figyelt kérdés
Azért gondolkodom benne, mert a súlyom stagnál, az elején olyan szépen megindult lefele a szoptatással, és most megállt.Azért gondoltam erre, mert ebben mindent lehet enni.Vélemények?És ne azt írjátok, hogy amíg szoptatok ne is gondolkodjam ilyenben, légyszi...
2010. máj. 24. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
látom neked is fontosabb az alakod, mint a gyerek egészsége....ne fogyókúrázz, sétálj többet a gyerekkel és kész...tegyél a babakocsiba teli ásványvizes üvegeket, emeld a napi sétát nyugodtan akár néhány órára is....pár hét múlva, amikor fittebb leszel már kezdj el futni ;)
2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
61%

Előző válaszoló , hogy mennyire kedves vagy.Ugyan miért lenne fontosabb a gyerekénél az alakja.Vagy mert gyereke lett, akkor muszáj bálnának lenni???Egyszerre több dolog már nem is lehet fontos....S

Válasz:Okosan kialakított szénhidrát, fehérje bevitellel igen, fogyhatsz-legyen az update irányvonal-de ne azokat a kajákat edd meg, főzz jó alapanyagokból és mozogj!

2012. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!