Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Réka "Az igényes nők...

Rubint Réka "Az igényes nők edzésprogramja" c. videó első 20percével (az elején csak 20p megy) lehet fogyni? Sőt, ha 16 éves vagyok 65kg és 153 centi kb. mennyi idő alatt fogyhatok le 50kg-ra?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Edzéssel nem lehet fogyni.
2017. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Igényes lófejű nők edzésprogramja. Nyihaha!


Vigyázz vele, mert végül neked is olyan fogsorod lesz, hogy kiharapod a pókot a sarokból!

2017. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok degradált, de ezek közül egyik válasz sem a legjobb. Talán az első írt valamit, ami a kérdésre válaszol, viszont az sem az igazi. Ha már benne vagy a témába akkor esetleg leírhatnád, hogy mivel fogyjak. Étkezésekkel tisztában vagyok, nyílván. Ezért kérdeztem rá a Rékás videóra
2017. okt. 13. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában van az étkezés fontosságával, az jó. Tehát megfelelő táplálkozással tudsz fogyni, ideális esetben heti fél-1 kilót. Az edzéssel kicsit rá lehet segíteni, és attól formásodni fogsz, plusz javítja a közérzeted, az egészséged és önbizalmat ad. Elég kétnaponta edzeni, és aludj eleget, az is számít.
2017. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2017. okt. 13. 14:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az összes réka dvd megvan, de nem jut eszembe melyik az a 20 perces rész, gondolom cardio, összességében az a véleményem, hogy 20 perc az kevés, én 20 -30 percet tornázok egy testrészre, napi 60-90 perc tornától pedig lehet fogyni, legalábbis nekem sikerült, kétnaponta is jó ha csinálod. Egyébként az izmosodás is jó, mert néha ugyanannyi kiló mellett sokkal jobban lehet kinézni, ha valaki tornázik pár hónapja.
2017. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha le akarsz fogyni, nem csak mozognod kell, hanem megfelelően táplálkoznod is. Ebben is követheted Réka példáját.


Kedvcsinálónak itt egy kép, amin Rubint Réka éppen Update reggelit eszik: [link]

2017. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Utolsó, ez hatalmas :DDDDD

2017. okt. 13. 21:10
 9/11 anonim válasza:
64%
Napi 30 perc edzés, folyamatosan növelve a teljesítményt. Este hat után nulla kaja, addig pedig inkább többször kevés- Magvak a fehér kenyér helyett. Ajándékozd el a mazsolát, aszalt gyümölcsöket, fügét. Felejtős a kóla, energiaital, egyéb lónyálak (ha már ez a sok Rékás hasonlat erre utalt). Aludj 8 órát, az fontos! Sikerülni fog, minden jót!
2017. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Első és legfontosabb . mindent egyél de mindent csak mértékkel ápdéjtharcsát zabáljon a norbi meg a többi ilyen fitneszguru ha ők ettől boldogabbak az egész csak pénzhúzás

melleselg nebánd azt akis sújtöbletet úgy jóa nő ha olyan mint a műholdas tv minden fogható rajt.

Speciel nálam 90 kg alatt nem is rúg labdába senki. tény már nem is kell rúgjon, de ottkezdődik számomra és nagyon sok férfi számára nő még azok közt is akik a végony cingárokkal járnak, csak 1 szobával legyen bentebb a vendégsereg szeme elől,

2017. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!