Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek mennyire hiteles...

Szerintetek mennyire hiteles a Norbi update1 a kajaházhozszállító szolgáltatásának minőségének a tükrében?

Figyelt kérdés
Mindig volt egy véleményem a Norbi stílusáról, de úgy vettem, hogy végülis sok ember lefogyásában nyújtott segítséget, és nem a közpénzek körüli sündörgés során gazdagodott meg, így idő híján rendeltem egy hétre menüt, abban a tudatban, hogy ezek az ételek egészségesek, fogyókúrásak, bár csodát nem vártam ár-érték arányban. A körmönfont ételnevek hétfőtől ma, szerdáig panírozott húst takartak. A mai "Kijevi csirkemell" is paníros volt (én hibám, nem vagyok képbe a kajanevekkel), de amiben nem volt utalás a panírra (csirkemell csíkok), azon is volt. Ezen felül a mai kaja tocsogott az olajban, és ilyenek voltak benne: "búzaliszt (update???),szójaliszt, aszkorbinsav, zsírsavak mono- és digliceridjei, poliglicerin, poliricin oleát, szorbinsav, kálium-szorbát, nátrium.benzoát, aceszulfám-K, aszpartám, teljes mértékben hidrogénezett napraforgó olaj. Mit kerestek ezek főtt ételben, főleg, hogy csak máig fogyasztható? Miben update egy olajban tocsogó panírozott hús? Miben update ahhoz képest, hogy én a csirkemellet nem panírozom, kevés zsiradékon csinálom, és ha a munkahelyen megmikrózom, alig van az egész cucc alján zsír? Tehát egy hivatásos (edző, dietetikus, mittudomén) terméke miért "update" mondjuk ahhoz képest, amit én (és sok más, egészségtudatos) bárki főz?

2017. nov. 1. 14:35
 1/3 anonim válasza:
A pali jól tud parasztot vakítani, nagyjából ennyi.
2017. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Norbi uzletember semmi tobb. Ra kell nezni. El van hizva. Alkoholista stb stb.

Es mar nem is tikolja. Fbn talalkoztam egy videoval amiben valami uj uditoket reklamoz. A lenyeg hogy mondogatta az alkoholokat hogy mivel nagyon finom. Full alkesz a csavo. Ranezep minden eszedbe jut csak az egeszseges eletmod nem. Ezerszer tobb hozzaerto van egy sima varos konditermeibe is. Igaz o nem fogja tanacsolni hogy kakaoscsigat egyel a tv elott ejfelkor(norbi batorit ra....),

2017. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Norbi azt vallja, hogy csak a szénhidráttól hízol, a zsírtól nem.

Sorozatosan zárnak be a boltjai, mert alig van vásárló (csak egy szűk rajongói kör)

Megél szépen a franchise jogokból, meg Répa szponzoraiból.

2018. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!