Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi az alomalakod? Csatolj kepet!

Mi az alomalakod? Csatolj kepet!

Figyelt kérdés
Mennyire vagy tole?

2017. nov. 12. 19:14
 1/10 anonim válasza:
93%

Magassàgom 160 cm. Mivel 1kg izom meg zsír nem egyforma tèrfogatú ès egyforma tèfogatú zsír ès izom nem megegyező tömegű , centikre megyek ès tükörre.

Àlom centik(magassàghoz mèrve) :

Derèk : 62 cm

Vàll : 98 cm

Csípő : 88,5 cm

Mell : 86cm

Ezektől àtlagban 4cm-vel vagyok vastagabb.


[link]


Kb ilyen vègeredmènyt tervezek.

2017. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Előző vagyok... làtom a kulcsszavak közt a "fogyòkúra" szót. Nem adtàl meg sem kort se semmi adatot magadról, de szerintem 18 èv alatt csak akkor fogyòkúràzz ha több mint 10 kg felesleg van rajtad. Màsrészt meg ha abba hagyod a diètàt , vissza jönnek a plusz kilók , ès örülhetsz ha nem leszel kövèrebb mint előtte.
2017. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tervezek fogyni, csak szimplan erdekel, ki milyen formara vagyik.
2017. nov. 12. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg 167-8 cm körül vagyok és a súlyom az olyan 55-6 kg körül lehet. Nyár óta híztam 5 kg-t, de ez a kevés sportolásra szánt idő miatt volt. 10-kg terveznék és az álomalak ilyen lenne : [link]


Alapvetően egészségesen eszek, csak néha túl sokat, így ezen majd változtatnom kell, ráadásul több sportot beiktati, de az újrakezdés jelenleg jól halad :)

2017. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Olyan vagyok, mint az álomalakom.😌
2017. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%
4. ugye tudod, hogy az àlomalakod màr az anorexia hatàràt súrolja!!? Okè, barbie baba meg mindenki vèkony , de ne dobd el az egèszsèged csakhogy csinibaba lehess... Ilyen alakkal örülhetsz ha nem leszel meddő, ès mèg szàmos betegsèget elkaphatsz..
2017. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6#

Semmi durva nincs ebben, minden 2 lany fiatal kb igy nez ki manapsag, jo magam is, talan 2-3 kiloval lehetek tobb.

Es meg csak egeszsegesen se taplalkozok. Nem vagyok beteg, nem kapok el virusokat, megfazasokat, rendesen meg jon a havim is.

Nem kell egybol a falra festeni az ordogot. Raadasul irtak is, hogy melle egeszegsen taplalkoznak. Akkor mi baj tortenne? Ennel sokkal rosszabbak az elhizott ,, szeresd a tested igy is,, tipusu emberek. Ok peldat mutatnak a mar elhizott lanyok es nok fele, meg azt az iget is terjesztik, hogy ne fogyjon, mert hogy manapsag elfogadott a koverseg is.

2017. nov. 12. 20:52
 8/10 anonim válasza:

[link]


Normál testalkatú vagyok, izmosodni szeretnek még.

2017. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Álom ész elérése?

De jó hogy van akinek ez a legnagyobb gondja! Vagyis inkább de rossz!

2017. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TXCowboy ***** válasza:
4%
Nem tudom feltűnt e nektek lányoknak, hogy a férfiaknak nem jön be ez a 12 évesnek kinéző 40 kilós testalkat, vagy csak a divatot követitek és leszartok mindent. Mindenesetre egy nő az valahol itt kezdődik: [link]
2017. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!