Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 30kg mínusz sikerükhet?

30kg mínusz sikerükhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

16éves lány vagyok,nagyon kövér..

Muszáj lesz lefogynom júniusig 30kg-t,de minimum 20-25öt. Mit ajánlotok,mit csináljak?

160cm/90kg ami nagyon sok

Valami jó tippet, a héten elkezdek edzőterembe járni,viszont a kalóriaszámlálásra nem tudom ràvenni magamat. Eleget eszek,pont jó mértékben,de vezetni szeretném,és az istenért nem vesz rá a lélek. Tippek,ötletek? 16/L



2018. jan. 7. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én kalóriaszámlálással fogytam 26kg-ot ,éhezés nélkül :)

Csak annyit mondok ,hohy hajrá.

2018. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alqtt? Szerinted sikerülhet fél év alatt?
2018. jan. 7. 20:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként gratulálok!🙂
2018. jan. 7. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha eleget eszel és pont jó mértékben, akkor felesleges számolni. Mondjuk az a másik kérdés, hogy honnan tudod, hogy eleget eszel-e és pont jó mértékben ha nem számolod.


Ha eleg eszel és pont jó mértékben, akkor kb het 1kg fogyás a reális.

2018. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert elkezdtem számolni,tudom mennyiből mit szabad enni,de utána ellatulok és nem írom..
2018. jan. 7. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, sikerülhet, de muszáj lesz rávenni magad a kalóriaszámlálásra!

Használd a kaloriabazis.hu-t, ott tálcán kínálnak mindent, csak beírod, hogy mit és mennyit ettél és kiszámolja. A sportot is beírod és látod, hogy mennyit égettél el, ha kevés, még ki tudsz osonni egy kis sétára, mozgásra :)

amúgy de boldog lennék ha csak annyi kiló lennék mint te :D :D :D de én 122 vagyok...

2018. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mert elkezdtem számolni,tudom mennyiből mit szabad enni,de utána ellatulok és nem írom.."


Lehet meglepő lesz amit írok, de a dolognak nem az lényege, hogy írogasd, hanem az, hogy betartsd.


Ha betartod akkor nem kell írnod.

2018. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen durva túlsúllyal azért lehet egész nagy léptékben is fogyni. Azaz hivatalosan heti 1kg az orvosilag max ajánlott fogyás. Ezt szerintem kicsit át lehet lépned. De nagyon sajnálom, "strand" alkatod nem lesz. A zsír kimegy a bőröd alól de a bőröd olyan lesz mintha most szültél volna egy gyereket, megnyúlt és "csíkos".


A kaja rettentő fontos. Sajnos míg a szülők főznek addig nehéz lesz. Én 25 kilót fogytam mikor saját magamra főztem. Szinte 0 olajat használtam a kajáimhoz, semmit nem sütöttem olajban, és a cukrot illetve fehér lisztet is elhagytam.

2018. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha eleget eszem és pont jóllakok, akkor hízok folyamatosan... makrotápanyagok számolásával fogytam 1.5 év alatt 50kg-ot, és tartom a súlyt 6.éve...

3-4hónap makroszámolgatás után már olyan egyszerűen ment, nem is kell külön tervezgetnem, csak megfogom az alapanyagokat, kiméregetem mérlegen és tudom, miből mennyit viszek be...

2018. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mérd a dolgokat kanállal vagy pohárral. az úgy gyorsabb és egyszerűbb.


Szemre is mérheted, ha nem csapod be magad!

2018. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!