Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a Norbi Update termékeknek?

Figyelt kérdés

Én egy pár napja elkezdtem életmódot váltani,ahol törekedek arra hogy kb 0 gramm cukrot ès minimális ch-t és sok fehèrjét vigyek be.

Viszont van olyan étel amit szeretek de pl cukor nélkül nem elkèszíthető. Na és itt jön a kèpbe az update termèk, mivel nem vagyok édes szájú ezèrt engem nem èrdekelnek a pékárui,szörpei, ketchup, mustàr,kész ètel, mivel szerintem az egèsznek semmi értelme.

A cukor az amit ott veszel,de abból is nagyon ritkán használok, na meg a liszt,ha kell a habaráshoz jó az.

Tk kenyeret szoktam mèg enni egy nap 2 szeletet azt is dèlelőtt. Szóval láttam hogy sokan szidják itt a norbi update termékeket ,de szerintem nincs miért , mivel jó az elképzelése , minél kevesebb cukor és ch bevitele és fontos a testmozgás.

Nem értem sokan miért szidjátok? Nem kell mindent ott venni húst máshol kell megvenni meg a zöldségeket vagy néha lehet venni a norbi üzletbe egy kis tèsztát,ha megkívánod,de sokan tonna számra falják a norbis pékárut,de attól hogy nem hízlal még ugyanúgy egészségtelen...


2018. jan. 30. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted nincs semmi értelme és mi miért szidjuk?

"Attól hogy nem hizlal még egészségtelen"

Nem vagy egy hullámhosszon a kérdéssel és a véleményeddel úgy érzem.

Mindenesetre a véleményem az hogy egyes termékek jók, az elképzelés jó, norbi rossz.

Túlárazott, agyonmarketingezett termékek számomra. Alapvetően az egészséges életmód a feldolgozott élelmiszerek kerülésével indul, így ha csalónapot tartok akkor se a norbihoz rohanok, mert akkor inkább eszek egy transzzsíroktól tocsogó hamburgert, ha már csalok, csaljak rendesen elven vagyok. Ez havi 1 alkalom nálam.

Norbinak nem tetszik a marketingje, ezzel szemben az egészség felé jó kiinduló pont. Sokféle terméke van, így nem tudom megítélni mi mennyire egészséges.

2018. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem vettem Norbis vackokat, nem is fogok.
2018. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
70%
Az elképzelésük jó csak a megvalósítás rossz. Az addig ok,hogy 0 CH és 0 cukor, de olvasd el alaposan egy -egy ilyen update termék összetevőit és ha még utána is lesz gusztusod megenni hát te tudod. Inkább ajánlanám a Szafi free termékeket
2018. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszerűen csak értelmetlennek tartom.

Meg tudom oldani az étkezésemet ilyen "csodakaják" nélkül is. (Pedig ketogénezek, szóval a CH nálam kulcskérdés.)

De akkor is inkább minimálisat eszem "valódi" kajákból", minthogy mindenféle helyettesítővel főzzek, aminek soha nem lesz olyan az íze, mint az "igazinak". Akkor már inkább kevesebbet eszem adott ételből, de az legyen jóízű.

2018. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem neked nincs sok fogalmad arról, mi a minimális ch... Vagy egyénre szabottan értelmezed, ahogy nekem a "minimális" zsír napi 100 gramm, de én nem gondolom, hogy minimalizálom a zsírt, csak magamhoz képest.


Személy szerint én nulla értelmét látom Norbi termékeinek (neki persze profit, számára van értelme). Normális ételeket eszem, nem feldolgozottakat.

Ráadásul én többé-kevésbé szénhidrátszegényen eszem, a norbis cuccoknak már a szénhidráttartalma is túl sok nekem, én magam könnyen, gyorsan, olcsón, tápanyagdúsabban és sokkal szénhidrátszegényebben csinálom meg ugyanazt.


A kevesebb ch és cukor OK (kivéve, akinek nem, persze), de ahhoz nem kellenek speckó dolgok, sőt, sokkal jobb, ha pár értelmes alapanyagot eszünk mindenféle felesleges adalék nélkül.

Oké, modern világ és kényelem és nem mindenki akar annyi időt belefeccölni, mint én, de így sem a legjobb opció szerintem.

2018. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Miert szidjuk? Hmm olvasd el a lisztjenek osszetevoit. De segitek. Feherliszt es szoja osszekeverve. Na ezt te nagyker aron megveszed 100-200ftert. O arulja 1300ftert. Csak a vasarloi nem gondolkodnal, hanem addig latnak ,hogy update1 meg a norbi szerint jo. A norbis cuccok nak a osszetevoi olyan hosszuak,hogy nemelyik egy egesz A4es lapot kitolt. Menjel be bioboltba, ott is lehet venni, EGESZSEGES osszetevokbol keszult cuccokat, ch mentesen is. Norbi osszes termeke a legolcsobb legminosegtelenebb osszetevokbol all 10x aron( profit mindenek felett). Azokbol el, akik nem tudnak gondolkodni.
2018. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Törekedsz arra, h 0 gramm cukrot fogyassz. Aha, és ezt hogy kivitelezed? Mert kb. az ételek 98%-ban van cukor is... Elég ellentmondásos a sztorid... A cukor meg igenis kell a szervezetnek, DE NEM MINDEGY MENNYI. Én pl napi 45g cukorfogyasztáson vagyok... És ha hiszed, ha nem, ha beleteszem a napi kaja mennyiséget, akkor sosincs 0-án a cukor, pedig édességet nem is ettem :D
2018. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__update-modszer__9..


Tele van szójával, pálmaolajjal, transz-zsírral stb. Emellett durván túlárazott, negyedéből össze lehet hozni a termékeket, méghozzá egészségesebben.

2018. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor tartom jó dolognak, ha élek halok egy joghurtért, túrórudiért, péksütiért és beszaladok venni egyet. A lelkiismeretemet megnyugtatja, hogy nem az óriáspöttyöst tolom, vagy bármi egyebet, hanem valamit, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot és a kalória tartalma sem brutális.

Nem vagyok testépítő, és nem is kifejezetten fogyókúrázom. Egészségügyi problémáim lettek a nem megfelelő étkezésből, ezért saját elhatározásom volt, hogy lehetőségemhez képest minimalizálom a lisztes, cukros ételeket. Nem reggelizek mindennap péksütit, nem eszek meg mindennap egy tábla csokit, amit lefolytok egy chipsszel. Viszont mivel iszonyatosan édesszájú vagyok, igénylek bármit. Valami édeset. Erre kiválónak tartom az updatet, de nem gondolom azt, hogyha mostantól minden reggel az ő péksütijüket eszem és a szörpjüket iszom liter számra, akkor 40 kilót fogyok és über egészséges leszek. Sokan ezt hiszik és itt rontják el.

Alapvetően az elgondolás szerintem nagyon jó, főleg ha körbenézek a boltban és azt látom, hogy mindent megkapok, amire az "előző életemben" vágytam, csökkentett energiatartalmú formában. Az más kérdés, hogy ezeket mértéktelenül összezabálva nem leszek sem karcsúbb, sem egészségesebb. Valóban tény, hogy rengeteg a számomra ismeretlen összetevő ezekben a termékekben, éppen ezért nem élnék csak ezeken a kajákon.


Ahogy én látom ebben a boltban nézelődve: a kétségbeesett emberben az van benne, hogy ebben a boltban minden jó, minden egészséges, mindentől fogyni fog. Lekap egy csomó terméket a polcról, otthagy 25 ezer forintot, majd jön a gyakorira sírni, hogy ez sem vált be. Sajnos én a marketingjét félrevezetőnek tartom és ezért nem is hibáztatom fent említett kétségbeesett társaimat.

2018. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!