Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Írjatok, akik lefogytatok a...

Írjatok, akik lefogytatok a Norbi duci tréninggel? Részleteket alább írtam.

Figyelt kérdés
120 kilós lány vagyok, elegem van mindenből, a fél életemet végigfogyókúráztam. Volt 90 napos (nem használt), Atkins (3 hónap alatt 10 kiló serdülőkoromban, azóta se sikerült utánozni), LifeTilt (ez egy átverés, és drága), próbáltam vegán lenni (egy hétig), szóval elegem van mindenből. Norbiról csak rosszat olvastam eddig, mint üzletemberről, és a facebookon is láttam pár bunkó bejegyzését, amiben kigúnyolta a dagadt nőket, ezért kerültem. Eddig,mert be kell látnom, hogy ezt még nem próbáltam, hiába népszerű. A kérdésem az, hogy lehetségem 3-4 hónap alatt 20-25 kilót leadnom, hogy nyárra ne szenvedjek annyira a dög melegben, és meg bírjak tenni két lépést? Mert mozogni azt nem tudok, egy kilométer sétától is teljesen kivagyok. Futni sose tudtam, vékonyan se, kiköpöm a tüdőm, így meg pláne, inkább menjen el a busz az orrom előtt. Szóval, van, aki lefogyott így, és ha igen, írnátok a tapasztalataitokat?

2018. febr. 11. 02:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kérdéskiírásért, felkiáltójelet akartam, de úgy nem engedte az oldal elküldeni.
2018. febr. 11. 02:36
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fogyokurad sem volt sikeres, mert a dieta vegen visszatertel az eredeti, rossz etkezesre - es a jojo effect maris visszahizlalt. Nem lefogyni nehez, hanem megtartani a sulyodat. Ha nem vagy hajlando teljes eletmodvaltasra, ha nem vagy hajlando lemondani a cukrozott es egyeb egeszsegtelen etelekrol, a nassolasrol, es nem vagy hajlando mozogni (nem kell futni, eleg, ha naponta gyalogolsz 1-1 orat, kezdesnek) - nos, akkor nincs az a dieta, ami hosszutavon segitene.

Az a napi egy km seta is jo kezdesnek, aztan eszre sem veszed, de ket het mulva mar 2 km-t tudsz setalni, es igy tovabb. Ha pl. lesetalnal naponta par buszmegallonyi tavot, az maris segitene.

CSAK az egy rovid ideig tarto dietaval soha nem fogsz lefogyni. A Norbival sem.

2018. febr. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Dietetikust keress meg és vizsgáltasd meg a pajzsmirigy értékeidet.
2018. febr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Az akkor 62 éves anyukám fogyott le a Ducitréninggel. Azóta (10 éve) is tartja a súlyát, rendbejött a vérnyomása, tornázgat a kis videóira. De ő elszánt, megvan a motivációja, neked meg... egy hétig ment az egyik módszer, komolyan? Oké, hülye diétákat választottál, de igazából te nem fogyni akarsz, hanem gyors csodát vársz, különben utánajártál volna, hogy nincs “módszer” életmódváltás van.
2018. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

“ a fél életemet végigfogyókúráztam”

És a másik felében nyilván bőségesen jutalmaztad magad étellel, mivel kellett a vígasz, hogy már megint nem sikerült. De a középutat csak nem sikerült megtalálni. Ez nem használ, az rossz, emez átverés, amaz drága és bunkó is, szerencsére van még pár dolog, amit kipróbálhatsz, évekig hárítva a felelősséget, hisz te nem lehetsz hibás, ha egyszer a FÉL ÉLETEDET végigfogyókúráztad.

2018. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem hagyd ezeket a módszereket, és próbálj helyette mást. Először is kezdj bele egy életmódváltásba, ami nem csak ideiglenes, hanem kitart egész életedben. Hagyd el a nasit (keksz, ropi, chips, sültkrumpli stb) ezeket a cukros löttyöket, és igyál helyette vizet! Ha nem is hagyod el teljesen, de szigorúan mérsékeld a fogyasztásukat! Számolj kalóriát, töltsd le a kalóriabázist nagyon jó app, ajánlom👍 A mozgást illetően, kezdd sétával, és annak a különböző tempóival, jön a jó idő menj el túrázni :) Én már 16 kg-ot ledobtam így, menni fog neked is!!😄
2018. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A fél életem = tizenéves koromig nem voltam kövér, onnantól pedig egyre hízok. Így már érthető?

Volt már itt életmódváltás is, ohne fehér liszt, pálmazsírral főzés, cukrot kb. nem eszem, csak édesítőszereket, ittam már fehérjeturmixot, szóval tényleg minden szart kipróbáltam. Voltam orvosnál, kaptam egy Merckformin 1000 XR nevű gyógyszert, na az se segített, cserébe tök szarul voltam tőle. A legutóbbi vérvizsgálatnál azt mondta a háziorvosom, hogy rendben van a pajzsmirigyem, és nem kell a gyógyszert se szednem, az inzulinszintem is oké. Azaz csak szimplán kva kövér vagyok, és nem tudok lefogyni! A fél életemet ennek szenteltem, azaz értsd jól, a harminchárom évem felét minimum, és már nagyon unom, legszívesebben megölném magam, ha nem lenne olyan strapás, egy ember tök nehezen hal meg, szívós a test.

Szóval kösz a sok kioktató hozzászólást, semmi olyat nem írtatok, amit ne olvastam volna már el máshol is. De 120 kilóval nem fogok se capoerázni se boxolni, az a kis séta is megerőltető, majd le szakad a derekam (érdekes, nem a lábam fáj, hanem a derekam).

A kérdés úgy szólt, hogy a Norbi féle könnyed mozgás használt-e már valakinek, az itteni válaszok közül pedig csak egy ember volt képes erre reagálni. neki köszönöm.

2018. febr. 12. 01:15
 8/20 A kérdező kommentje:
Kalóriaszámlálás: ezt is olvastam már, de számomra továbbra se világos, hogy ha bemegyek a kifőzdébe, honnan a francból fogom tudni, hogy a paradicsomos káposztafőzelék fasirttalban mennyi kalória van... Arra meg sajna nincs időm, hogy minden nap főzőcskézzek magamnak, nem otthon ülő anyuka vagyok, dolgoznom kell, ráadásul elég idétlen időbeosztással, azaz nem 8-16 között. Épp ezért a reggeli, ebéd, vacsora fogalma sem megfeleltethető a munakidőm miatti életmódomra, nem tudom azt megcsinálni, hogy naponta ötször eszem, mert ha reggel jövök haza akkor lefekszek aludni, és délután kelek fel. Ha hajnalra megyek dolgozni, akkor a reggeli hajnal négykor legyen? Ha éjszakára, akkor meg a vacsora este tizenegykor? Nyilván nem lenne ez se jó a szervezetnek, de a nemevés sem.
2018. febr. 12. 01:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha van okostelefonod, akkor a kalóriaszámlálás nem bonyolult. A Kalóriabázis-nak van okostelefonos app-ja is (weblapjuk is van persze), beírod, miből mennyit ettél (pl. egy adag paradicsomos húsgombóc főtt krumplival), az pedig kiszámol mindent. Egyszer kell beállítani a te adataidat (súly, magasság, és hogy mennyit szeretnél fogyni), az pedig mutatni fogja, mennyit ehetsz még aznap. Szerintem egy próbát megér.


Napi ötször jó volna enni, akár csak egy-egy almát bekapni ha nincs többre időd adott pillanatban.


A helyedben megkeresnék viszont egy endokrinológust, nagyon gyanús, hogy a hormonális változás beindulásával kezdtél el hízni, valószínűleg van közöttük összefüggés, aminek felderítéséhez kellene egy szakorvos. (Le a kalappal egyébként a háziorvosod előtt, de ő nem szakorvos.)

2018. febr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem kell kiiktatni a fehér lisztet, és nem kell drága pálmazsírral főzni meg ilyenek.. Nem értem, nekem is nehezen ment le a felesleg, a mozgástól úgy feldagadt a bokám hogy erős gyógyszer kellett hozzá, és rendbejött. Direkt írtam a kalóriabázist, mert ott csak be kell írni az étel nevét, megvan adva hogy hány gramm egy adag, vagy otthon leméred hogy hány gramm az a tányér főzelék, beírod, és az oldal kiszámítja neked! Ne várj már gyors fogyást, 1 hónap kaloriaszámolától nem lesz egetrengető eredményed akármennyire is szeretnéd. Vannak nagyon egyszerű tornagyakorlatok amitől izzadni fogsz, napi legalább 30-45 perc torna belefér. Egyél sok zöldséget, legyen változatos az étrended, próbálj meg magadnak főzni. Azért mert nem lett gyors eredménye egy módszernek, nem kell repkedni egyik megoldásról a másikra. Kitartás!
2018. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!