Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A kuszkusz hanyas update...

Krisszi_99 kérdése:

A kuszkusz hanyas update kódot kapta?

Figyelt kérdés
Szeretnék este is valami köretet enni a hús mellé de a salátát már unom a kölest meg nem szeretem magában meg nem eszem meg a húst .

#fogyókúra #egészséges életmód #update kódok köretek
2018. ápr. 3. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

3-as természetesen.

10 dkg nyers kuszkusz szénhidráttartalma: 62 g


10 dkg nyers kuszkuszból 40 dkg főtt kuszkusz lesz, ez pedig már több, mint 240g ch, és az update ugye 60-80 grammot engedélyez a fogyási szakaszban.

Egyél sajtot, tojáskrémet, karfiolpürét, karfiolrizset... Rengeteg lehetőség van.

2018. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj Tzazikit (tejföl/joghurt+kígyóuborka), esetleg céklasalátát : fél fej cékla+ sárgarépa + alma kis lyukú sajtreszelőn lereszelve - pici ecettel


vagy


zöldturmixot kicsit sűrűbbre, mintha főzelék lenne és hozzá a húst.

2018. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SPetra99 válasza:
51%
A kuszkusznak a főzés során nem nő a szénhidráttartalma, tehát ha szárazon lemérsz 10dkg-t annak ugyanannyi lesz a beltartalmi értéke főtten csak több vizet szív magába. Szóval ha neked még belefér a 60-70g szénhidrát akkor nyugodtan mehet:) vagy kevesebb kuszkusz és a többi részt pótold ki zöldségekkel.
2018. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

az első jó hülyeseget írt. felszamolod mert megszívja magat vízzel??elájulok.

nem tudom hanyas kód, de csak azt eszem köretnek, 6 kg fogytam egy het alatt,úgyhogy nyugodtan lehet enni.

2018. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!